Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van még olyan, akinek bejönnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még olyan, akinek bejönnek a normális/átlagos testalkatú lányok?

Figyelt kérdés

Az átlagos úgy értendő,hogy pont normális.Se nem sovány,de nem is kövér. Általában itt végletekről beszélünk.

Ti ezzel hogy álltok? :)


2012. júl. 25. 11:57
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
89%

Én normális testalkatú lány vagyok, nem is nagyon van rajtam felesleg. Persze teszek is érte rendesen. Mégis, én úgy veszem észre, hogy a fiúk azokat a lányokat részesítik előnyben, akik csontsoványak, mindenüket kirakják, illegetik magukat. Hangsúlyozom, ez az én véleményem, a környezetemben élőkről beszéltem csak. Nem tudom máshol hogy van ez.

Mindenesetre nem vagyok csúnya, mindenki mondja, hogy nagyon szép vagyok, mégsem volt még soha barátom. Láttam már rengeteg olyan lányt, aki vagy nagyon sovány volt, vagy nagyon kövér, az arca se volt szép, és mégis a barátjával járkált, vagy egyszerre több fiúval mászkált a városban. És mindegyik leste hogy mit szeretne.


Én komolyan nem értem, mi folyik itt manapság.


17/L

2012. júl. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A Ferike válasza:
100%
Bonyolult egy világ... :)
2012. júl. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
18%

húha 17 éves vagy és még nem volt barátod? mekkora lúzer vagy, már semmit sem ér az életed :-D

egyéb probléma? :-D

2012. júl. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
59%
Utolsó, nagyon elemedben lehetsz, habár ez édeskevés ahhoz, hogy megbánts. Kicsit gyakorolj még.
2012. júl. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Csak viccelni akart baszod. De tényleg amúgy 100 évvel ezelőtt még majd mindenki szűz volt 17 évesen.


A helyzetleírásodhoz...azoknak a csajoknak valószínűleg nem a testalkatuk a titkuk, hanem a közvetlenségük, rámenősségük, könnyűvérűségük...

2013. máj. 3. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
utolsónak iagza van, én úgy vettem észre, hogy a menőbb, közvetlenebb (néha kissé k*vás) lányokat részesítik előnyben, ha van 2 tök ugyanolyan testalkatú lány, csak az egyik szürke egér, a másik meg divatos, menő akkor egyértelmű ki tetszik nekik jobban, még olyan is van, hogy menő, de kissé duci lánynak is volt már egy csomó pasija, és a jó testű szerényebb lánynak meg egy se...nem mindig az számít hány kiló vagy...
2013. máj. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
nekem pont az ilyen lányok jönnek be
2013. júl. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!