Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nőknek is annyit számít, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek is annyit számít, ha jó teste van valakinek, mint a férfiaknak?

Figyelt kérdés
Inkább a fiatalabbak véleménye érdekelne (15-25 év körüliek). Pl egy ha egy férfinak kockás a hasa, akkor a nőt az fel tudja izgatni annyira, mint egy férfit egy szép fenék, vagy jó mellek?
2012. júl. 25. 15:18
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Én meg pont fordítva vagyok, csak 100 felett látom meg, ezért jó mert különbözünk és nem veszünk össze rajtuk :)) 5 és 8 voltam :)
2012. júl. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Én is a vékonyakat szeretem. Legalább jut mindenkinek. :) (És nekik is nő):)))
2012. júl. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Persze hogy számít! nekem az 'arany középút' tetszik, aki nem nagy darab, de azért kicsit olyan vaskos, vagy hogy mondjam :D szóval hogy nincs rajta fölösleg, de vastagok a csontjai, meg azért nem fújja el a szél. az ilyeneknek többnyire jó seggük is van, ami tényleg fontos :P
2012. júl. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Persze, hogy számít. Ahogy már előttem is írták, a kockás has, meg kigyúrt test nekem sem annyira, viszont egy feszes mellkas, lapos has az igen, meg izmos kar (csak ne túlzottan izmos). L
2012. júl. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Micsoda szempontok. Ne fújja el a szél. :D De értem, nyugi! És talán tényleg jobb seggük van egy picit, na de azért egy vékonyabbnak is lehet szép kerek, húsos feneke! :)


Tapasztalat! :)

2012. júl. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Látom a hölgyek nagyon rákaptak a témára :D


Azért érdekelt, hogy a nőket mennyire érdeklik a külsőségek, mert nem vagyok egy Casanova, viszont testileg az átlagnál jobb vagyok egy kicsivel. Persze ez attól függ, hogy ki néz, mert mindenki mást talál vonzónak. Ami meglep, hogy a kockás has egyikőtöknek sem jön be, nekem pedig pont ez lenne az egyik "erősségem".

2012. júl. 26. 01:31
 17/19 anonim ***** válasza:
Kérdező: ha enyhén kockás, és nem vagy nagy darab, az elhízottnál sokkal jobb! :)
2012. júl. 26. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Nem tudom mit értesz enyhén kockás alatt. Igazából az nem fog érdekelni, ha azért nem tetszek valakinek, mert túl izmos lennék - bár ez egyelőre még nem valószínű. Dolgozok rajta, hogy felszedjek 5-8kg izmot, és mivel az átlagnál sokkal kevesebb a zsírom, ezért elég látványos lesz.


A kérdésem az volt, hogy a nőkre is olyan hatással vannak-e a férfiak külsőségei, mint a férfiakra a nőké, nem pedig az, hogy mi tetszik a nőknek. Persze az jó, ha leírjátok mi tetszik. Mivel a többség írta, hogy szeretik a formás hátsót, ezért többet fogok foglalkozni azzal a területtel is.

2012. júl. 26. 14:14
 19/19 anonim ***** válasza:

Kérdező:


Az egyszerű válasz: igen, láthatólag olyan fontos, még ha az ízlésünk ebben el is tér! :)


Akinek a "pocis" tetszik, annak nem kellene a vékony, és fordítva.


Enyhén kockás alatt azt értem, hogy inkább vékony, de azért kirajzolódnak a kockák, ha kevés a testzsírod, erre van esélyed, még ha nem is szedsz magadra túl sok izmot! Nekem már az soknak tűnik, de igazad van: a legfontosabb, hogy magadnak megfelelj. :)

2012. júl. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!