Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Szerintetek "kötelező"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek "kötelező" hogy egy férfi ki legyen gyúrva mint egy favágó?

Figyelt kérdés
2012. júl. 26. 13:48
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
"kalibrált csaj"
2012. szept. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

17-es, én megértelek!


Nálunk is volt olyan srác, több is, akit a lányok így babusgattak, ő meg nem akart bunkó lenni, de kétlem, hogy élvezte. Ráadásul szerintem ez a lánynak is irtó gáz, értelmes csaj ilyet nem csinál, és én már akkor is így gondoltam. Azóta kijártam ugyan kijártam a gimit. Én láttam, amit mondasz, hogy a fiúknak megalázó.

2013. márc. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
He he :) ez érdekes egy kérdés XD én favágó vok de nem vagyok kigyúrva és a kolegáim se...aki most már kigyúrt azok inkább a kondis gyerekek akik agyon szedik magukat mindenféle gyógyszerrel(tömegnövelő stb stb...) am volt egy ilyen kolegám de őt láttam is tönkre menni....
2013. nov. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!