Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Szerintetek "kötelező"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek "kötelező" hogy egy férfi ki legyen gyúrva mint egy favágó?

Figyelt kérdés
2012. júl. 26. 13:48
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Kérdező: nagymamádnak meghagyjuk a sok csúnya pasit, mi maradunk a helyeseknél. :)


És azoknál, akik nem 120 kg tömény húsból állnak! ;D

2012. júl. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
120 kg tömény hús XD
2012. júl. 26. 14:14
 13/23 anonim ***** válasza:

Szerencsére nem kötelező! Bajban is lennék, nekem nem tetszenek az izmosak!


Helyes viszont legyen, ha ránézek a képére ne valami csúnyát lássak már.:)))


120 kg tömény hús!:DDD Azt már le lehet adni!:D

2012. júl. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Hát szerintem ha jó top10-es nőt akarsz akkor érdemes izmosnak lenni,egy fitneszes csaj nyilván elvárja mert ő is tesz érte,akkor a pasinak is kell.De megéri sztem egy ilyen cicababánál nincsen jobb.Ők igazi NŐK :D ;)

De a lényeg ha kalibrált csajt akarsz akkor érdemes edzened,egy egyszerű csajhoz nem feltétlenül,de ők olyanok is,külsőleg meg az ágyban is.

2012. júl. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok "cicababa", magától a stílustól is irtózom. :) (Szándékosan kerülöm a rájuk jellemző öltözködést, stb).

De nincs ezzel semmi gond: akkor a kigyúrt fiúk megmaradnak nekik.


Nekem a helyes, vékony srácok tetszenek. :D

2012. júl. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

"egy fitneszes csaj nyilván elvárja"


Sportolni viszont sportolok, bár nem "cicababa-fitnessz", való igaz. :)

2012. júl. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Én helyes(juuj de édi), vékonyabb srác vagyok. De én nem tudok mit kezdeni ezzel a deédi dologgal. Ilyenkor úgy érzem, mintha megaláznának, ilyenkor húzom a szám, ami szintén juuj de édi. Ördögi kör. Ezért szánt szándékkal komor vagy antiszociális próbálok lenni, de azt vettem észre ezzel csak pont azt érem el, hogy a juujdeeédi lányoknak továbbra is az maradok akik meg nekem tetszenek, azok meg megijednek és azt hiszik bajt csináltak. Life is sucks.
2012. júl. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Utolsó: nem hogy örülnél! :)


Nálad az a helyzet, hogy nem fogadod el magad. Míg sok vékony, helyes srác boldogan csajozik.


Különben, nekem bejönnek, de nem a "juuj de édii" (ha jól írtam:D) stílusú nő vagyok, azt hiszem, ki sem mondtam soha ezt így..

2012. júl. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

"Ilyenkor úgy érzem, mintha megaláznának"


Én különben akkor voltam így, amikor anno mondogatták, milyen "kis cuki" csaj vagyok.


Erre írtam fentebb, minden erőmmel tettem ellene, hogy "cicababa" kategória legyek!


Ezzel szerencsére elértem, hogy manapság, ha bókot mondanak, akkor inkább a "nagybetűs Nő" szokott jönni. :)

2012. júl. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
en undorodom a kigyurt pasiktol. Nekem a vekony es magas fiuk jonnek be lehetoleg fekete hajjal xD
2012. júl. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!