Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon gáz ha még nem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz ha még nem volt barátom?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és még nem volt barátom, és smárolni sem smároltam .! :/
2012. júl. 28. 22:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem gáz
2012. júl. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem, de miért nem volt? Csúnya vagy, esetleg visszahuzódó?
2012. júl. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én 15 vagyok, és nekem sem volt barátom, nem smároltam senkivel. Ez van. :)
2012. júl. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nekem 17 évesen volt az első barátom.Nem maradtam le semmiről,mert utána szép sorban követték egymást:)

Valószínűleg még nem találtad meg a megfelelőt.Csak azért nem érdemes lenni valakivel,mert a többieknek már van.

34/N

2012. júl. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
nekem is 17 éves lett barátom
2012. júl. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Az a gáz, hogy 16 évesen nem találod meg a megfelelő kategóriát a kérdésednek.
2012. júl. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
17 éves leszek és még nekem sem volt barátom és nem is csókolóztam. én úgy vagyok vele, hogy majd eljön az ideje annak is, nem görcsölök rajta!!
2012. júl. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Kicsikém, most ne ezen görcsölj, hanem hogy egyáltalán elvégezd a t*tves sulit. Mint ahogy az előttem szólok is mondták, még nem vagy lemaradva semmiről és ha eljön majd annak az ideje is, hogy a pasik a lábaid előtt fetrengjenek. Egyébként lehet, hogy én, aki 19 évesen pontosan el tudja ezt mondani magáról, mint te, nem a legjobb tanácsadó. De vannak, akik 24 évesen vannak ebben a helyzetben.

Ne akarj túl hamar átesni a dolgokon, élvezd még egy kicsit a gyermekkort, mert azért kicsit a kérdésedből az is veszem ki, hogy erre kell még érned. Sokan hamar kiégnek és ez is szörnyű, hogy 17 éves csajok, már nem tudnak mit kezdeni magukkal.

Szóval nem, nem ciki!

2012. júl. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Amíg Te magad nem érzed annak, addig nem az. Picit idősebb vagyok nálad, de nekem sem volt még barátnőm, ahogyan csók sem. És nem érzem gáznak.

../f

2012. júl. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
22.10 visszahúzodó vagyok .. :/
2012. júl. 30. 20:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!