Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nekek bejönnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nekek bejönnek a bicajos pasik?

Figyelt kérdés

Sokat szoktam bicajozni, átlagosan napi 2 órát a hét minden napján.

Nektek lányok csak a bmx-es meg a különböző ugratásokat csináló pasik jönnek be, vagy azok is, akik inkább csak normálisan kerékpároznak,és arra hajtanak, hogy minél több kilómétert tegyenek meg?

16/f



2012. júl. 31. 02:32
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
100%

Szentem ez nagyon jó

15/l

2012. júl. 31. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
61%

a bmx-es monstert zabáló divatb*zik akiknek 3/4 fejük haj , inkább kihagynám :)


bár én inkább átlagos fiúkra bukok , nem szeretem a sportos alkatot


L/16

2012. júl. 31. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 A kérdező kommentje:
köszi a válszokat :) azért annak ellenére, hogy sokat sportolok, nem nagyon látszik meg rajtam :/ 188 cm magas vagyok és 68kg, ami szerintem eléggé sovány
2012. júl. 31. 02:44
 4/44 anonim ***** válasza:
Örülnék neki, ha ilyen pasim lenne. Imádok biciklizni, szóval szerintem partner lennék benne. :) Igaz egy kicsit alacsonyabb szinten...
2012. júl. 31. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
81%

Hát haver, én is bringás srác vagyok, a belvárosban tekerek. Áprilisban volt 1 éve hogy nincs bérletem. Szept. 1 óta mentem le majdnem 2500 km-t, úgy, hogy a sulim mindössze 2 km-re van a házunktól. Ja, és több mint 1 hónapja Balcsin vagyok, ahol nincs bringa.... eléggé hiányzik :-D De a kérdésedre válaszolva.... Az én lányismerősi körömben nem igazán törődnek vele, hogy bringázok-e (suli). Mondjuk akkor azért figyelnek, amikor végig egykerekezek a suli előtt, vagy stoppie-t gyakorlok :-D Ha találsz egy bringás lányt magad mellé, akkor nagyon jó kalandoknak nézhetsz elébe (túra, városnézés, stb.)

Ha gondolod, haverkodhatnánk.

17/F

2012. júl. 31. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
64%

Nekem inkabb a hegyikerekparosok jonnek be mintsem akik BMX-xel bohockodnak. (nem leszolni akarom)

De a korodbeli kiscsajokat biztos lenyugozi: )

19L

2012. júl. 31. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :D Hát igen, jó lenne egy lány partner bicajozáshoz, de sajna itt nálunk Szerbiában elég kevés lányt lehet bicajon látni :/
2012. júl. 31. 14:54
 8/44 anonim ***** válasza:

nekem inkább a futók jönnek be ;)

20/l

2012. júl. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
89%
eleve a sportos fiúk sokkal több lánynak bejönnek :)
2012. aug. 2. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
63%
nekem is inkabb a mountain bike-osok jonnek be, mint a szerencsetlen bekepzelt bmx-esek
2012. aug. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!