Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nekek bejönnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nekek bejönnek a bicajos pasik?

Figyelt kérdés

Sokat szoktam bicajozni, átlagosan napi 2 órát a hét minden napján.

Nektek lányok csak a bmx-es meg a különböző ugratásokat csináló pasik jönnek be, vagy azok is, akik inkább csak normálisan kerékpároznak,és arra hajtanak, hogy minél több kilómétert tegyenek meg?

16/f



2012. júl. 31. 02:32
1 2 3 4 5
 41/44 anonim válasza:
Inkább vennél egy kismotort mondjuk, egy kissebb crost. Azzal jobban tudnál villogni!
2013. aug. 31. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
hello 14 éves fiú vagyok minden nap tekerek az iskola 2 vagy 2.5 kilometerre van es a barataim is,vagy meszebb és sztem a BMX az neméppen bicikli hanem a latványosságra törekszik nem lehet vele igazán bicajozni csak ha olyan helyen vagy,de Visszatérve a haverokkal (osztálytársakkal)többször megyünk egymáshoz vagyis odatekerunk,van egy kifejezetten biciklis barátom akivel erdőbe szoktunk menni pl.Normafa környéke,Jánoshegyi kilátó,Ami a legelszomorítobb hogy az én koromban ránézek egy osztálytársam combjára és 1.5km után úgy lihegne,egyszerűen nem tudnak biciklizni nagyon gyengék mi meg gyúrunk,amikor megy a suli akkor sportolunk rendesen.A BMX-el sztem nem lehet ugy erősődni az csak egy kétkereken guruló jármű,nem lenézem csak nem tartom biciklinek.Azt tervezem hogy a városba vetetek a szülőkkel egy használt országutit,nekem mountain bike-m van és nagyon szeretem.Jó hogy még néha kimennek az emberek a szabadba
2013. aug. 31. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
osztálytársam aki lány,arra gondoltam boccs
2013. aug. 31. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
én a 30 éves simsonommal jobban felkeltem a csajok érdeklődését, mint akármilyen csili-vili bicajos...
2013. okt. 31. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!