Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nekek bejönnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nekek bejönnek a bicajos pasik?

Figyelt kérdés

Sokat szoktam bicajozni, átlagosan napi 2 órát a hét minden napján.

Nektek lányok csak a bmx-es meg a különböző ugratásokat csináló pasik jönnek be, vagy azok is, akik inkább csak normálisan kerékpároznak,és arra hajtanak, hogy minél több kilómétert tegyenek meg?

16/f



2012. júl. 31. 02:32
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
14 l
2012. aug. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 A kérdező kommentje:
Szuper, köszi a válaszokat :)
2012. aug. 13. 11:19
 13/44 anonim ***** válasza:
75%
Egyel rendesen ilyen mozgásmennyiség mellett megteheted hogy két pofára eszed az ételeket. A magasság testsúlyod alapján én úgy látom közel sem pótolod azt a rengeteg kalóriát amit elégedsz ezért fogysz. Az tuti hogy nagyon szálkás lehetsz, de ehhez a magassághoz még ha 10 kilóval több lennél sem mozdulnál el a sportos alkaltról, sőt szerintem kifejezetten ideális lenne. Ennyi mozgás mellett ha rendesen eszel, nagyon szép tested lesz, az izmok jönnek majd a tested átalakul. Magyarul: ZABÁLJ! :))
2012. aug. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet :)
2012. aug. 17. 14:36
 15/44 anonim ***** válasza:
bejönnek. a bmx esek is, és a mountisok is. de vigyázz mert ha túl sokat bicajozol a súrlódási hő az árthat a mogyoróidnak.
2012. aug. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 A kérdező kommentje:
vigyázok én a mogyoróimra xD
2012. aug. 17. 14:41
 17/44 anonim ***** válasza:

lányok, motoros pasik bejönnek nektek? nem robogós, rendes motoros

16/f

2012. aug. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:

miért ne jönnének, de 16 évesen már motorozol?

14 l

2012. aug. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
Utolsó,van egy uncsim 14 éves,és úgy megy az apja tudta nélkül a motorjával(!),hogy ha elmegy mellettem úgyérzem lerepül a haj a fejemről.Mellesleg nem is szabadna neki ,de le se sz.arja.Amúgy kérdező,igen kifejezetten bejönnek a bicajos pasik :))
2012. aug. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:

Én is kábé ilyen testi adottságokkal rendelkezem, azzal, hogy 1 centivel magasabb vagyok, meg két kilóval könnyebb. ZABÁLOK folyamatosan, de génekből adódóan nem nagyon marad meg rajtam. Ez van. Zabálj, lehet te tényleg csak keveset eszel.

Én most voltam a Balatonon, Szerbiából. Egy nap elbiciklizttem, két napot ott voltam, meg egy nap hazabicikliztem. Kábé 250et mentem az odaúton, s 260at a visszaúton. Meglepett, hogy annyira nem viselt meg. Sosem bicikliztem nagyokat. Igaz, városban mindenhova azzal járok, de városon kívül max a szomszéd faluba. Szóval most majd jön a túrázgatás. Jövőre Erdélyt szeretném körbejárni kábé egy hét alatt.

Ennek ellenére a környékemen nem sokan tartanának velem.

De ahogy észrevettem, lányoknak tetszik az ilyen. Ahogy észrevettem, értékelik a kitartást és az akaratot.(mert nekem ilyen testi adottság mellett ezekből nem kevés kellett ehhez a távhoz) :D (főleg, hogy éjszaka háromig hajtottam, mert nem indultam időben, délután meg eszméletlen meleg volt)

2012. aug. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!