Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nekek bejönnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nekek bejönnek a bicajos pasik?

Figyelt kérdés

Sokat szoktam bicajozni, átlagosan napi 2 órát a hét minden napján.

Nektek lányok csak a bmx-es meg a különböző ugratásokat csináló pasik jönnek be, vagy azok is, akik inkább csak normálisan kerékpároznak,és arra hajtanak, hogy minél több kilómétert tegyenek meg?

16/f



2012. júl. 31. 02:32
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem a bmx-es fiúkat meg magát a bmx-et se sokkal jobban szeretek mountain bike-ozni szóval igen:)
2012. aug. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
Szerintem nem attól függ, hogy bejön e nekem a srác, hogy éppen milyen sportot űz. Megjelenés, személyiségfüggő. Fiatal korban még lehet hogy számít, hogy fúúú de menő én egy bmxes pasival járok vagy mi de később nem számottevő.
2012. aug. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
én félek tőletek :) mert visszahúzódó vagyok, és a bmx esek mind olyan menők, félnék odamenni ismerkedni. még nincs is ilyen ismerősöm, csak deszkás meg mountis
2012. aug. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
Melyik városban élsz?
2012. szept. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim válasza:
Nekem bejonnek a bringas sracok mert en is imadok bringazni!
2012. szept. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim válasza:
Én bmx-es vagyok, és azokkal is lógok. Egyik sem vasalja a haját, egyik sem beképzelt. Nem csak a bicóról tudnak beszélni és szívesen ismerkednek normális csajokkal.:) nem kéne senkit a hobbija miatt elítélni, attól még hogy azt a sportot űzi nem biztos hogy beképzelt.Köszcsá.14f.
2012. szept. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 A kérdező kommentje:
Jó látni, hogy ilyen sok lány szeret bicajozni :)
2012. szept. 1. 22:44
 28/44 anonim ***** válasza:

Én is imádok bicajozni. Nyáron, amikor a Balatonon dolgoztam, mindig megvolt a napi 40km :) Az a baj, hogy párom meg nem szeret tekerni:/ Pedig szívesen mennék vele túrázni :)

20/L

2012. szept. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
Ha egy férfi szereti a biciglit, bármilyen bicigli is az, nincs vele semmi baj, legalább nem lusta + sok lány szeret biciglizni, de amikor felveszik azt a visszataszító feszülős biciglis ruhát az a halálom, tudom, hogy abban a legkényelmesebb bicózni, de akkor is, a férfi legyen férfias és ne feszüljön rajta a cica gatya jobban mint egy nőn.
2012. szept. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 Fülünyúl ***** válasza:

Úgy vélem ez a bmx mánia inkább a 14-16 éves tinédzserek között menő, de nem hiszem hogy olyan hű de nagy csajozós vagy vagány dolog lenne, persze látom, hogy nagyon igyekeznek annak eladni a dolgot. Mindenesetre ilyen gyerekbiciklivel eső-kelő, ugrabugráló gyerekek körül még nem láttam aléltan sóhajtozó nőcsoportot.

Nem tudom honnan ered ez a hülye tévhit, hogy tárgyak birtoklásával lehet csajozni (bicikli, autó stb.). Szerencsére a többség feje lágya benő, és rájönnek, hogy a csajozáshoz nem ez kell, és a lányokat nem "felszedni" szokás. Olyan 25-30-as korukra általában elérik ezt a szellemi és érzelmi érettséget a fiúk is. És ezen a ponton válnak férfiakká és a nők számára vonzóvá. Ezzel azt hiszem meg is válaszoltam a mostanában oly gyakori "miért a 30-as pasikra buknak a fiatal lányok" kérdéseket is. Mert a nőnek férfi kell, nem éretlen, magamutogató, eszét játszó, kihaénnem viselkedésű kisfiú. :)

2012. szept. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!