Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy örökké...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy örökké egyedül leszek? Ez a sors? Vagy én csinálok rosszul valamit mindig? Mi a gond?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy rengeteg ember küzd ilyen "problémával" de most én mégis úgy érzem betelt a pohár. Nagyon elvagyok keseredve. Hamarosan 19 éves leszek, és még nem volt komoly kapcsolatom. Tudom..ez sem nagy dolog..de én vágyom rá, nekem hiányzik. Ha el is tudok menni valahova, esetleg szórakozni, ott is csak "arra" kellek a pasiknak. (Mert hogy a "barátaim" igencsak ritkán jönnek el velem...és ritkán hívnak, inkább otthon olvasnak...-.-) Szóval, a külsőmmel nincs gond, normális lánynak tartom magam, igaz nincs nagy önbizalmam, de ezt a fiúk sosem láthatják mert elég jól eltudom adni magam, és mégsem! Jó, persze mindig akadnak olyan srácok akik többet akarnának, de az a gond, hogy nekem ők nem tetszenek...és még azt sem mondhatom hogy válogatós lennék, mert eddig a legkülönfélébb pasik jöttek be, és többnyire nem a vonzó külsejükről voltak híresek.

Ha valaki akarna tőlem mégis valamit..és nekem bejön az illető..akkor általában csak szexet akar, és én meg többet..mert rendes kapcsolatra vágyom. Ez akkora gond lehet?

De a legnagyobb gond, hogy eddigi életem során még sosem éreztem magam igazán boldognak és elégedettnek...és most már bármit megtennék ezért.

Mit gondoltok?


2012. aug. 3. 20:40
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nálam ugyanez. :-) Akinek Én tetszem, nekem nem tetszik. Kedvesek, aranyosak, tudom hogy ők nem vernének át, lehoznák a csillagokat, de nem vonzódom hozzájuk. Aki meg nekem tetszett, vonzódtam hozzá, annak meg Én nem kellek. Szerintem az is lehet a gond, hogy ha olyannal vagyok aki bejön, máshogy viselkedem mert zavarban vagyok. Aki nekem tetszik, az tuti nem viszonozza, de rajta kívül mindenki más már járt volna velem. XD Csak az az 1személy nem. El se hiszem, hogy van olyan h viszont szerelem. Ami másnak mindennapos, nekem csak 1álom. :-S Igaz, hogy alig járok el, mert ugyanaz mint neked, nem nagyon van kivel...

22/L

2012. aug. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Béca ***** válasza:
Ezt nem nagyon kell keresni. Higgyétek el, akkor fog jönni az a valaki amikor, nem fogtok rá számítani.
2012. aug. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!