Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti ez alapján mit gondolnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ez alapján mit gondolnátok a nőről?

Figyelt kérdés

Van egy 23 éves ismerősöm, nagyon bejön nekem, úgy érzem kedvel engem. Van egy 6 éves kapcsolata egy 41 éves férfival.


Együtt is éltek 5 évig meg minden.


Most haldoklik a kapcsolatuk, most is szünetet tartanak, mert kikészíti idegileg a lányt.


Tudom, hogy kedvel engem, én is őt, de kicsit félek ráhajtani. Hogy szerethetett egy ilyen vén f_szt?


2012. aug. 4. 09:09
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Az tény, hogy rendes, őszinte lány. És bármit is mondasz, nagyon okos lány.Ismerem ennyire. Nagyon kedvelem, de rettenetesen zavar a múltja, ergó a pasija.
2012. aug. 4. 09:36
 12/24 anonim ***** válasza:
Az is lehet hogy apakomplexusa van.
2012. aug. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

Na ez nem kizárt.


Az édesanyja egyedül nevelte fel, ezt tudom.

2012. aug. 4. 09:39
 14/24 A kérdező kommentje:
Beszélgettünk erről sokat, azt mondja, nagyon megbánta, bár szerette. Elismerte, hogy az idősebbekre bukik, de soha többé nem lenne olyan párja, aki 10 évnél többel idősebb nála.
2012. aug. 4. 09:40
 15/24 anonim ***** válasza:
23%

Kérdező gondolkozzál már, szerinted mennyire érett az a 40hez közeli pasi, aki 18 éves lánnyal kezd??

Az a baj, h ha ez a csaj azt mondja, h a tej kék akkor te azt is elhiszed neki.

Nem tudom milyen oktató, de azok általában tele vannak pénzzel.

2012. aug. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

Egy informatikusról van szó, iskolában tanít felnőtteket.


Nekem nem úgy néz ki, mint aki pénzes.

2012. aug. 4. 09:43
 17/24 anonim ***** válasza:
A párom és köztem is 14 év a korkülönbség. Nem a pénzért vagyok vele, nincs is neki. Egyszerűen csak jól érzem magam vele. Értelmesen lehet vele beszélgetni ugyanakkor jó a humora is és nagyon jó ember. Az ágyban is tapasztalt, nem önző. Ő pedig örül, hogy sok korban hozzám illő srác féltékeny, amiért vele vagyok. Szóval teljesen jól megvagyunk és nem érdekel, hogy mások mit gondolnak.
2012. aug. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Rengeteg itt a csalódott pasi, aki előítéletes és egyik leegyszerűsített gondolkodási sémát húzza elő a másik után. Ha szereted, mit érdekel a múltja? Egy pasival volt egész életében. Hú, de szemét lehet, tényleg. De nem baj, akik előítéletesek az eszüket ritkán használják.Egyébként az, hogy ennyi ideig volt egy pasival, és közben nem tudjuk mennyi ideje, de haldoklik a kapcsolat, lehet, hogy csak egyszerűen fél kilépni belőle, mert valószínűleg nem most kezdődtek a problémák.
2012. aug. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

6 éve vannak együtt, mondtam.


Szerintem ki fog lépni, mert többször voltak az utóbbi 1 évben szakítás közelében, de még olyan nem volt, mint most, hogy hetek óta nem találkoztak, külön költöztek , még csak telefonon sem keresik egymást.


Elmondása szerint gondolkodnak mindketten, mi legyen...ebben állapodtak meg.

2012. aug. 4. 10:09
 20/24 anonim ***** válasza:
0%
Dehogy kedvel téged. Te vagy a lelki szemetes ládája. Egyébként is ... ez a két szó, hogy okos meg nő egy mondatban meglehetősen mulattató együttes.
2012. aug. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!