Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti ez alapján mit gondolnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ez alapján mit gondolnátok a nőről?

Figyelt kérdés

Van egy 23 éves ismerősöm, nagyon bejön nekem, úgy érzem kedvel engem. Van egy 6 éves kapcsolata egy 41 éves férfival.


Együtt is éltek 5 évig meg minden.


Most haldoklik a kapcsolatuk, most is szünetet tartanak, mert kikészíti idegileg a lányt.


Tudom, hogy kedvel engem, én is őt, de kicsit félek ráhajtani. Hogy szerethetett egy ilyen vén f_szt?


2012. aug. 4. 09:09
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van egy kb. 23 éves lány ismerősöm. Én is vén f@sz vagyok, igaz, még nem 41 éves, de közelítem a kort. A lényeg, hogy nagyon hamar a lány közelébe kerültem és ha nem jön be a képbe egy másik nő, akkor most ő lenne mellettem.

Az anyagi helyzetemet mindig próbálom háttérben tartani. Nincs szükségem arra, hogy a pénzem miatt szeressenek. (Autóval csak akkor megyek, ha már "meg van a lány".)


A "hozzá való" 23-25 éves srácok nem tudják azt adni, amit én. Ha egy lány csak a korosztályával ismerkedett korábban, akkor egy kicsit idősebb férfi óriási különbséget jelent neki.


Hagyd meghalni a kapcsolatukat!

2012. aug. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
0%

""hozzá való" 23-25 éves srácok nem tudják azt adni, amit én."


Mit tudsz neki adni amit egy 25 éves nem te superman? XD

2012. aug. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Például tudok úgy írni két sort is, hogy nincs egyik végén sem XD.
2012. aug. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Jogos,a szüleidről is igy vélekedsz?

Az én párom pontosan 2x olyan idős,mint én.

Hihetetlenül boldogok vagyunk. Pedig nem vett nekem ékszereket,nem mentük el soha nyaralni,nem mentünk egyszer sem hosszú hétvégékre. Csupán szerelmet,törődést,figyelmet,szeretet,megértést adunk egymásnak. Mért a kort kellene nézünk,ha eszméletlenül boldogok vagyunk? Tévedtem,szoktam tőle kapni valamit,heti egyszer egy gyönyörű rózsát.

2013. aug. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!