Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hát ez meg mi akart lenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hát ez meg mi akart lenni?

Figyelt kérdés

- ma 11 kor sörözni megyünk az egyik haverommal , megünnepelni , hogy megkapott egy munkát...

- mikor átakarunk menni egy zebrán , csak ketten állunk a pirosnál , a szemben levő oldalon pedig kb 10 csaj. ( egy darabig néznek ránk s diskurálnak utána valamit)

- mikor átvált a lámpa elindulunk szembe , hát a lányok kiszélesedtek elfoglalták az egész zebrát és összefogták a kezeiket ..... megyünk .. megyünk ... s ahogy egyre csak egyre közeledünk ... kb. úgy 3 méterrel előttük én jobbra a haverom balra kikerültük őket :))

mikor elhaladtam mellettük és a két szélső rám nézett és elkezdtek nevetni jöttem rá , hogy ezek kötekedni akartak (...és... én meg nem akartam , pofátlan lenni , hogy szétszakítsam a " láncot ")


- kicsit ironikus a helyzet , mer még nem volt barátnőm , kissé visszahúzódott vagyok, és mindig visszautasítottak, s egy ideje úgy döntöttem , hogy egy darabig mellőzöm a meddő porbálközásókat , hat erre egy egész csapat jött ma velem szembe


U.I. úgy látszik tényleg igaz , hogy akkor jön a nagy szerencse , mikor az ember nem is számít rá , ...de sajnos épp ezért nehéz megragadni , és reagálni rá mielőtt el nem illan :(


23f


2012. aug. 4. 09:39
 1/9 anonim ***** válasza:
A lányok vicceskedtek egy kicsit, semmi több szerintem. Kár azt gondolni, hogy mekkora ziccert hagytál ki.
2012. aug. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem csak poénkodni akartak,nem kötekedni.
2012. aug. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Jó nagy balf&sz vagy, nem csoda, hogy nincs csajod. Kikerülni 10 pimasz, vicces kedvű kiscsajt és itt írogatni, hogy ezek ott voltak de nem csináltál semmit... Gratulálok.
2012. aug. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2012. aug. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

nem kell oltatni, nem mindenki hideg vérrel születik, és mint mondta nem nagyon volt kapcsolata hölgyekkel . . . tapasztalat tapasztalat , csak így megy igazán, vagy ösztönösen jól csinálod, de az nagyon ritka.

Én azt ajánlom folyamatosan járj társaságba, vagy ki legalább és ne is egyből azoknál próbálkozz akiket szeretnél "megkapni" hanem akik semlegesek, beszélgetsz, jó pofizól, tapasztalatot szerzel. és a komoly dolog is jól fog majd menni idővel ; )

2012. aug. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha ma 11-kor sörözni mész, eleve jövőben írod, és még csak 9 óra van.


Jó kamu kérdés!

2012. aug. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
bocsi de tegnap történt , csak tegnap tele volt helyes írási hibákkal ma újra fogalmaztam
2012. aug. 4. 09:59
 8/9 anonim ***** válasza:

Játszottak a lányok. Ennyi. Nem gondoltak rosszat rólad, maximum egy megjegyzést tettek (besz*ri, mai igaz is).


Ennyi. Én örülök, hogy a sok besavanyodott múmia között még vannak nők. Örülj te is.

2012. aug. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez most kimaradt, de ne bánkódj, inkább vond le a következtetést. "A gyors helyzetfelismerés nagy előny" - hogy klasszikustól idézzel. ;)
2012. aug. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!