Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » SOS belehalok! Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS belehalok! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Megcsaltam a barátom múltbeli dolgok miatt,de nagyon megbántam de ezen nem tudok már változtatni azota nagyon megszerettem és nagyon fájna ha megtudna, nem akarok neki fájdalmat okozni,nagyon szeretem.De egyik ismerosom megtudta és azt mondta nekem ,hogy keszuljek fel mert elmond mindent neki most mit tegyek?

2012. aug. 6. 21:18
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Magyarázd el mi miért történt és hogy jelenleg mit érzel,és mond ki ő előtte hogy hibáztál akkor.


Ha így tenne egy lány nekem idő kellene,de ha szeretném úgyis elmúlna a haragom és adnák esélyt neki EGYETLEN esélyt.


Szóval ha nem akarsz "belehalni" akkor tedd túl magad rajta.Ha nem beszélsz akkor is pokolian fogod érezni magad,ez nem kérdéses.

2012. aug. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

Milyen érdekes hogy milyen sokan hasonlóan vélekedünk erről itt!!!


Látod kérdező vedd ezt egy bátorító jelnek az élettől!

2012. aug. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

Azért annyit elmondhatnál, hogy mik az idő intervallumok.

Mikor bántott meg? Mikor és miért tetted?

Mióta jártok és mióta szereted?

A helyes megítéléséhez több infó kéne ennél.

2012. aug. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Ha akkor jó volt legyen jó most is! Egy ember vállaljon felelősséget a tetteiért. Neked már csak az őszinteség maradt amivel még megpróbálhatod helyre hozni a dolgokat de biztos, hogy én egy ilyen dolgot soha sem felejtenék el és megbocsájtani sem nagyon tudnék hacsak nem az én hanyagságom miatt történt. Minden két emberen múlik.
2012. aug. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
ebben telyesen igazad van
2012. aug. 6. 21:51
 16/25 A kérdező kommentje:
én nem tudom elmondani neki,mit fog gondolni azt hiszi,hogy soha nem is szerettem.Pedig nagyon is és,hogy átvertem ....nagyon megfog gyulolni tobbé látni sem akar tudom ismerem
2012. aug. 6. 22:07
 17/25 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy igazat adsz de legalább elmondhatnád végre mi a teljes szitu mert ez így elég sovány és nem megítélhető teljes mértékben. Mit tett akkor amiért félre léptél?
2012. aug. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Most másfél éve vagyunk együtt,pár éve voltunk még együtt, de akkor ő még a régi barátnőjét szerette és ezzel sokszor megbántott,felemlegette és volt olyan is,hogy elmentünk egy szórakozó helyre és amikor megérkezett az ex barátnője odarohant engem meg ott hagyott.Ez nagyon bántott engem és nem felejtettem el vissza akartam adni nem gondoltam,hogy megbánom és tessék :(
2012. aug. 7. 10:26
 19/25 Shaddark ***** válasza:
100%

Az a gond azzal hogy titokban tartod hogy a következő kapcsolatod is ilyen lesz akkor. Mert ha nem fejlődsz akkor nem változol és mindig előjönnek ugyanazok a problémák még a 100--ik kapcsidban is.

Fejlődni meg csak úgy lehet hogy megtanulsz felelősséget vállalni magadért.

2012. aug. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Ha szeret, megért és megbocsájt. A lányoknál azért nem történik sose ok nélkül a megcsalás, ezt a fiúk is tudják. Általában ilyenkor a fiú is vastagon benne van a dologban.
2012. aug. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!