Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » SOS belehalok! Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS belehalok! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Megcsaltam a barátom múltbeli dolgok miatt,de nagyon megbántam de ezen nem tudok már változtatni azota nagyon megszerettem és nagyon fájna ha megtudna, nem akarok neki fájdalmat okozni,nagyon szeretem.De egyik ismerosom megtudta és azt mondta nekem ,hogy keszuljek fel mert elmond mindent neki most mit tegyek?

2012. aug. 6. 21:18
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Ameddig itt velünk beszélgetsz és félsz a következményektől addig az a "jóakaró" beszámol neki. A dolgok elkerülhetetlenek sajnos. És sokkal jobban jössz ki, ha te mondod el a barátodnak, mint a kedves ismerős! Vállald amit tettél, utána neked is könnyebb lesz! Sok sikert!:) 19/L
2012. aug. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Engem is megcsalt a párom.Igaz csak egy csók volt.Magamtól jöttem rá.Megbocsájtottam,mert tudtam az én hibám is,hogy félrelépett,nem is emiatt haragudtam,hanem azért,mert nem volt benne annyi gerinc,hogy elmondja és hagyta volna,hogy hazugságban éljek.Mond el neki mindenképp!
2012. aug. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Igazság szerint feltűnő lenne az is, ha egymást követné a kérdező és a fenyegetőző ismerős vallomása. Biztos levágná a srác, hogy magadtól nem jutott volna eszedbe őszintén elé állni. Ennek ellenére én is a többiek tanácsa mellett szavazok, így legalább az eredeti indokok is tisztázódnának és nem tudna a másik hozzákölteni mindenféle agyszüleményt.
2012. aug. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

1000 usa dollár az ára és bárkit el tudok tüntetni. A zsarolós ismerősödet különösen jóérzéssel.


Hudini

2012. aug. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
ujra osszefutottam a drága ismerossel és elővette a telefonjat,azt mondta hogy valjam be ,hogy igen is igaz vagy elmond mindent a barátomnak,én ebbe bele orulok:(
2012. aug. 10. 18:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!