Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg túlreagálom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg túlreagálom?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy kegyetlenül rossz előérzetem van a barátnőmmel és az első- még mindig szeretett- szerelmemmel kapcsolatban. Az oké, hogy jóban vannak, azzal nincs probléma, na de hogy ennyire, azt erősen túlzásnak érzem. Kettecskén félrevonulnak beszélgetni a társaságban, mikor pedig lennének ott mások is, akikkel mindketten ugyanúgy el tudnának lenni. Csak ők ketten vagy másfél órára eltűnnek cigit venni, annak ellenére, hogy a barátnőmnek többször felajánlom, hogy elmegyek én vele.

Mikor ezt megemlítettem neki, hogy rossz érzésem van ezzel kapcsolatban- márpedig, hogy ő, meg az exem talán együtt lesznek- elég gyengén védekezett. Nagyon nem sikerült meggyőznie- átment támadóba, hogy engem miért érdekel, kivel jár az exem, mikor annak is, nekem is van más párunk, stb. Abban igaza van, nade azért, nem is az exem mostani barátnője miatt vagyok kissé ideges, hanem az én barátnőm miatt. Nem ezt a viselkedést várnám el az egyik legjobb barátnőmtől azzal a fiúval szemben, akit imádtam, még most is szeretek egy cseppet- hiszen első szerelem, amire azt mondják, hogy sosem ér véget, és kb 6 hónapja szakított velem a pasi, miután megcsalt, aztán hitegetett, hazudozott, szóval összeségében, igencsak megbántott. Az egyik legjobb barátnőm meg, akit jóformán már pelenkás kora óta ismerek, megpróbál nekem hazudni arról, hogy neki nem esete, meg stb.

Tényleg túlreagálom? Tényleg némán, sőt érdektelenül kéne figyelnem, ahogy ők ketten egyre jobban és jobban összemelegednek? Nem szeretnék a barátnőmmel egy fiú miatt összeveszni, nade ha mégis összejönne az exemmel- más exemet nem bánnám, de PONT ŐT???? Fogalmam sincs, mit csináljak, de neki nem mondhatom, mert rögtön támad és elkezdene velem veszekedni, ha hagynám.


Bocsi, ha hosszú lett, és előre is köszönöm a válaszokat!



2012. aug. 7. 09:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Vadászkutya legyek ha értem...
2012. aug. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Megpróbálom leegyszerűsíteni:

legjobb barátnő és ex (első szerelem, akit még mindig szeretek)- meglehetősen jóban vannak, szerintem túlságosan is.

mikor hangot adok a félelmemnek, a barátnő csak még egy lapáttal tesz rá, nemhogy megnyugtatna.

tényleg nem kéne törődnöm azzal, hogy az egyik legjobb barátnőm láthatóan akarna valamit attól a fiútól, akiről tudja, hogy még mindig szeretem?

2012. aug. 7. 09:31
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha már nem jársz azzal a fiúval, akkor semmi közöd hozzá, hogy mit csinál a legjobb barátnőddel, lépj túl rajta. (Ha írod ki fiú vagy lány könnyebb megérteni....)
2012. aug. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Az egy dolog, hogy már nem járunk, és nincs sok közöm a dologhoz, de érzelmileg igenis bánt. A legjobb barátnőm meg tudja ezt, és ennek ellenére mégis folytatja tovább. Felőlem a fiú járjon azzal, akivel akar, csak csalódott vagyok, hogy a barátnőm ennyire figyelmen kívül hagyja az én érzéseimet. Az én szememben az a lány, aki képes az egyik legjobb barátnője exével- akiről tudja, hogy még mindig érdeklődés tárgya- összejönni, áruló. Még ha nem szeretném, vagy nem bántott volna meg ennyire, akkor hagyján, akkor letojnám én is magasról. De viszonylag hosszú ideig voltunk együtt, aztán meg viszonylag sokáig depressziós voltam miatta. Nem ez az elvárt viselkedés szerintem egy barátnőtől.


Az említett barátnő lány, az exem fiú, én lány vagyok.

2012. aug. 7. 09:40
 5/10 anonim ***** válasza:

Megértelek, kérdező.

Én sem tudnám tolerálni, ha a párommal (első szerelem szintén, már a menyasszonya vagyok, úgyhogy elég komolyan gondoljuk a közös jövőt) ne adj isten valaha szétmennénk, összejönne a legjobb barátnőm (akit ugye testvérként szeretek).

Egyszerűen nem venné be a gyomrom, és többet rá se tudnék nézni a barátnőmre (se). De szerencsére nálunk ez teljesen alap dolog, hogy a másik exe tabu.

23/N

2012. aug. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Az a helyzet, hogy neked bármennyire is rosszulesik, vagy bármit is csinálsz, sajnos azon nem fogsz tudni változtatni, ha ők ketten akarnak egymástól valamit. Egy megcsalós-hazug extől ne várj mást, és a barátnődtől sem szép amit tesz és ahogy kezeli a szitut. Az exedet jobb lenne minél előbb elfelejteni, nem tűnik talpig úriembernek! A barátnődet pedig ne számon kérd, hanem közöld vele, hogy amit csinál ne előtted csinálja! Elvégre a barátnőd, ne akarjon már direkt földbedöngölni!

Te pedig heverd kis az exedet, az egy hatalmas baromság, hogy a első szerelem soha nem múlik el. Csak azt hisszük....

2012. aug. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Unatkozol otthon nagyon?! Azt írtad VAN párod! Akkor mi az istenért koslatsz az exed után, főleg,ha átb*szott? Menj oda a barátodhoz, öleld át és felejtsd el ezt az egészet. Ha a barátnőd meg exed összejönnek, puff, akkor mi van?! Nem fog leszakadni a plafon!! Most ezzel a saját kis hisztiddel megbántod a barátnődet, szart kavarsz az exednek és csak reménykedj,hogy a pasid ne tudja meg,hogy még mindig szereted az exed! Gratulálok! Szóval,mint mondtam: Mondd meg a barátnődnek,hogy jöjjön vele össze nyugodtan és foglalkozz a saját házat tájékával meg a saját barátoddal! ...:)

U.I.: Ha a pasi amúgy sem hűséges fajta, akkor úgy se lesz egy hosszú kapcsolat, de hagyd,hogy a barátnőd erre magától rájöjjön, nem éri meg összeveszni vele emiatt, úgyse fog most rád hallgatni.

2012. aug. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
De jó fej vagy,hogy másba vagy szerelmes és a mostani csajt meg hülyíted. Gratula.
2012. aug. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
bocs *pasit
2012. aug. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
na jól van a hülye kérdésed miatt teljesen összekavarodtam, csinálj amit akarsz.XD
2012. aug. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!