Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A páromnak vagy nekem van igazam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromnak vagy nekem van igazam?

Figyelt kérdés
Hónapok óta együtt vagyok a párommal aki oda valósi ahol én tanulok. De most nyári szünet van és nem tudunk olyan sokat együtt lenni. Ő dolgozik és én is dolgozom itthon. Már volt nálunk, szóval a szüleim is ismerik már. A szüleim azt vallják, hogy a fiú menjen a lány után és ne fordítva, szóval én nem nagyon mehetek be hozzá, de azért 1-2szer megengedték. A páromnak volt 2nap szabadnapja és egyiken se jött le hozzám. Voltak dolgok amiket elkellett intéznie de azokat hamar elintézte és utána végig otthon volt simán kijöhetett volna hozzám. Én azt vallom, hogy aki igazán szereti a másikat és tényleg hiányzik neki akkor mindent megtesz azért, hogy lássa. Ő váltig állítja, hogy szeret és hiányzom neki, de most nem jött, mert nem volt kedve meg dolga akadt és ne csináljak ebből nagy ügyet, mert veszekedtem vele, hogy neki nem is hiányzom és nincs rám szüksége.Ez megy napok óta csak a vita és egyszerűen nem tudok túllépni ezen.Amúgy semmi baj nincs köztünk, tudom, hogy szeret mert érzem és érezteti is ha találkozunk,de könyörgöm ha tényleg hiányzik valaki akkor megyek és meglátogatom.Szerintetek én viszem túlzásba vagy a páromnak van igaza aki szerint nem dől össze a világ ha nem jön ki a szabadnapján?
2012. aug. 7. 19:22
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Korokat nem írtam, de azt azért kikérem magamnak, hogy pisinek szólítson egy pisis. Amúgy meg nem poénból vagyunk együtt. Elvileg mi már szeretnénk együtt maradni
2012. aug. 7. 19:35
 12/18 anonim ***** válasza:

Lehet levonni konklúziókat a történetből. A szüleid nem engednek, azaz vagy nem vagy elég érett, vagy túl fiatal vagy. Egyébként ne parancsolgassanak, ha már 18 felett vagy. Fizud egy részét beadod nekik, mint hozzájárulás, aztán üdv, te éled az életed úgy, hogy őket ne zavard. Ezzel nem hiszem, hogy zavarod őket. Szóóóval??? Ha 18 felett vagy, és szereted, menj le. Ha nem, akkor ne számíts sokra, ritkább, hogy nagyobb korkülönbség bejön.


F/16

2012. aug. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
És ha nem írom a koromat, nem tudnál mit kikérni magadnak, csak a véleményem lenne... de nem akarok senkit félrevezetni! Én így látom, az enyém is vélemény, mint másé, csak kevesebb tapasztalat áll mögötte, ezért van ott a korom.
2012. aug. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
A szüleim elég szigorúak és tényleg azt vallják, hogy egy lány ne fusson a fiú után. Apum is azt mondja, hogy mindig ő ment anyum után és ez így normális amíg világ a világ és nem hagyja, hogy a lánya fusson egy fiú után. A végeredmény, hogy nem mehetek csak úgy....ha elmúltam 18 akkor se. Meg bevallom szerintem is úgy szép ha a fiú megy a lány helyébe.
2012. aug. 7. 19:40
 15/18 anonim ***** válasza:

Hogyne. Folyton folyvást nyaljuk minden csajszi (p.csa) seggét, amíg nem méltóztatik hozzám jönni? EGYENJOGÚSÁGRÓL hallot anyud, apud, te??? Ti NŐK harcoltatok érte, megkaptátok, de csak a jó dolgoknál kéritek??? NEEM! Álljon meg a menet. Igen, udvaroljon a férfi, de NE mindent ő csináljon/álljon, stb... Neked is kell menned hozzá. Ha EGYÜTT VAGYTOK akkor egyébként sem futsz utána, hanem találkoztok. Kérdés?

f/16

2012. aug. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Nincs, de nyugodj meg nem fog összedőlni a világ! :D :D
2012. aug. 7. 19:45
 17/18 anonim ***** válasza:
36%
Kérdező, te egy hisztis ostoba nő vagy. Hisztizel itt a semmin (gondolmo ezért nem látogat sűrűn, munka után kinek van kedve hallgatni egy hisztis nőt), ráadásul ostoba is, mert anyu, apu megmondja a frankót és akkro az úgy van. Nagyon önálló lehetsz. Gondolmo majd ha anyu-apu megengedi ,akkor szexelhetsz.
2012. aug. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ja és szeritnem poénból vagytok együtt és nem lesz hosszú távú ez a kapcsolat. Majd meglátod.
2012. aug. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!