Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem értem. Tesztelni akart?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dittike1 kérdése:

Nem értem. Tesztelni akart?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel eddig csak látásból ismertük egymást.Egyik nap rám írt facen, hogy talizhatnánk.Persze egyből kaptam a lehetőségen,eddig is nagyon bejött nekem, de nem mertem lépni.Szóval eljött értem, beszélgettünk nagyon sokat.Azt mondta, hogy nem szereti ha egy lány könnyen kapható,viszont ne is legyen annyira visszafogott.Két óra beszélgetés után felhozta a dolgot, hogy mi lenne ha szexelnénk.Én persze egyből nemet mondtam.Nem csinált belőle problémát.Elvoltunk...aztán már nagyon felforrósodott a hangulat...de csak az előjátékig jutottunk...amit persze nem bánok.

Hazavitt...és most nem tudom, hogy mi akart ez lenni? Miért hív ki és akar megb***ni, ha közben azt mondogassa, hogy nemjó ha a lány könnyen adja magát.Viszont annyira meggyőzö tud lenni, hogy még a világ végére is elmentem volna vele:DDD

Most akkor mégis könnyen kapható vagyok??? Mert ilyen még nem fordult elő velem...és elég rosszul érzem magam...és félek ,hogy nem akar többet találkozni velem amiattt....amit őőőő hozott ki belőlem:(

17/L


2012. aug. 8. 13:40
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Azóta már beszéltünk, nem is egyszer.De valahogy nemtudok ugy a szemébe nézni, hogy ne arra gondolnék hogy: helóó ribanc vagyok!!!

épp az előbb beszéltem vele és mondta hogy jó lenne megbeszélni a dolgot...PERSZE nyilvános helyen!! ezek utáán -.-

2012. aug. 8. 13:51
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
a klasszikus forgatókönyvet olvashattuk, első felvonás. A második randin már dugás is lesz, a harmadikon is, negyedik randi nem lesz. Sajnálom. Akár akarod, akár nem, a játék elkezdődött.
2012. aug. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Mókusgyilkos ***** válasza:

édes m1.. ha 1 minimális skill szorult a csávóba megleszel neki :)


oh esetleg tök véletlenül nem kereste a fizikai kontaktot? semmi különöset pont azt amit 1 neked bejövős pasitól még el is vársz csak mennyiségileg többet :P ha mázlija van talál 1 helyet ahol különösen érzékeny v aztán ha ezt szóvá teszed már tehet is úgy h csak haveri szívózásból csinálja és ha már kellőképpen felhúzott.. :)

2012. aug. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Borzalmasan naív, éretlen gondolkozásod van, lépj ki az álomvilágból, ő csak megakar fektetni...
2012. aug. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

átvert :D És te bevetted :D Nehogy zat hidd hogy bármit akar még tőled a nunádon kívül xD

a Casanovák azért azok amik mert nem lehet felismerni őket kicsim :D

f19

2012. aug. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!