Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A kisfiam kis barátjának...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kisfiam kis barátjának anyukája burkoltan ajánlatot tett nekem, ami számomra igen kellemetlen volt. Ti hogyan kezelnétek a helyzetet a helyemben?

Figyelt kérdés

Tegnap együtt mentünk játszóterezni a kisfiam ovis társával és annak anyukájával. A gyerekek nagyon jóban vannak, az óvodában is sokat játszanak együtt, és azon kívül is többször teremtettünk már nekik alkalmat arra, hogy együtt legyenek. Mi is egész jól el szoktunk beszélgetni az anyukával, akiről egy ideje már gyanítottam, hogy biszexuális. Tegnap ez be is bizonyosodott, mivel célozgatott arra, hogy össze kellene jönnünk.

Vannak meleg ismerőseim, semmi bajom ezzel a dologgal, viszont én nem vagyok az. Igaz, egyedül nevelem a fiamat, de hetero kapcsolatban tudok csak gondolkodni.

Tegnap úgy tettem, mintha nem venném a lapot, elnevetgéltem a dolgot. Viszont tartok tőle, hogy újra előkerül a téma. A fiúk barátságának nem akarok útjába állni, de nekem ez így nagyon kínos volt:S


2012. aug. 9. 06:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

"Most vagy bennem van valami leszbikus vonás"


Nem kizárt. Lehet valahol te is bi vagy csak próbálod elnyomni magadban. Elnyomod, mert a társadalmi norma a heteró. De szerintem minnél jobban kapálózol ellen annál jobban ott fog ez motoszkálni a fejedben. Járj a végére, próbáld meg a dolgot, itt most az alkalom. És ha kipróbáltad majd kiderül, hogy mi a helyzet. Bejön e vagy sem.

2012. aug. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Attól, hogy valaki vonzódik a női nemhez, még nem kell BÁRMELYIK nőt megkívánnia.
2012. aug. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Húú ez kurvä "nagy" okosság volt, mondhatom.

Heteró pasiként nekem spec a női nem jön be, mégse kívánom meg bármelyik nőt. (Csak azokat amelyikek tetszenek és szexinek találom.)

Gondolom ez így lehet a leszbi csajoknál is. Csak azokat kinánják meg amelyik bejön nekik és nem pedig bármelyket A-tól Z-ig.

2012. aug. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ezért kellene kipróbálni az első nővel, aki érdeklődést mutat irántad?
2012. aug. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!