Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van esélyem így vhol/vmikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem így vhol/vmikor barátkozni?

Figyelt kérdés

Van esélyem így vhol barátkozni?

Én egy iszonyatosan csúnya fiú vagyok. Soha nem vtak barátaim, se bnőm. Az iskolában utálnak. A szülinapjaimat mindig egyedül ünneplem, a 18. is majd. Szörnyen magányos vagyok. Arra is gondoltam már, hogy öngyilkos leszek, mert egy ilyen külsővel nagyon rossz élni. Senki nem akar velem barátkozni. Még van egy klub amit nem próbáltam ki, ahol talán tudnék ismerkedni, de ha az se jön be, én nem tudok mit kezdek magammal. Olyan rossz, hogy néha arra gondolok, hogy jó lenne majd nagyobb koromban, ha lenne gyerekem és családom, de azután eszembe jut, hogy nekem semmi esélyem rá. Van esélyem, hogy vmikor lesz barátom, barátnőm és hogy teljesülnek az álmaim? :(


17/F



2012. aug. 9. 11:16
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Küldjél képet, kiváncsi vagyok mit jelent számodra a csúnya?
2012. aug. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
74%

jó, akkor küldj egy képet.

elég lehangoló hogy minden mondatod után egy :(-t teszel.

az élet szép!:)):):):D:D:):D:):):D:D:):P

2012. aug. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

1. ez masszívan segítségkérés!

2. Az öngyilkosság nem tréfa dolog, keress szakembert kérlek, először is pszichiátert és mondd el neki mindet!

3. Próbálj pszichoterápiás csoportba bekerülni (nem egyszerű, pedig nagyon kellenének ma már)

4. A vallási közösségekben is látok fantáziát, én valami tradicionális vallást választanék, ott sok az "emberi ember" minden szempontból sokat segíthetnek, és nagyon normális lányok is akadnak ott.

2012. aug. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
annyira csúnya biztos nem lehetsz, de hogy barátod sincs..:S az nem csak a külsőtől függ... én is nagyon kiváncsi lettem az arcodra, küldenél nekem is egy képet?:)
2012. aug. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!