Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van esélyem így vhol/vmikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem így vhol/vmikor barátkozni?

Figyelt kérdés

Van esélyem így vhol barátkozni?

Én egy iszonyatosan csúnya fiú vagyok. Soha nem vtak barátaim, se bnőm. Az iskolában utálnak. A szülinapjaimat mindig egyedül ünneplem, a 18. is majd. Szörnyen magányos vagyok. Arra is gondoltam már, hogy öngyilkos leszek, mert egy ilyen külsővel nagyon rossz élni. Senki nem akar velem barátkozni. Még van egy klub amit nem próbáltam ki, ahol talán tudnék ismerkedni, de ha az se jön be, én nem tudok mit kezdek magammal. Olyan rossz, hogy néha arra gondolok, hogy jó lenne majd nagyobb koromban, ha lenne gyerekem és családom, de azután eszembe jut, hogy nekem semmi esélyem rá. Van esélyem, hogy vmikor lesz barátom, barátnőm és hogy teljesülnek az álmaim? :(


17/F



2012. aug. 9. 11:16
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Küldhetsz nekem is képet ha gondolod,de szerintem az önértékeléseddel vannak gondok.
2012. aug. 10. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Dobj nekem is képet :) Max 1-2 napon belül írok rá vmit mindenképp :)
2012. aug. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim válasza:
Nekem is küldhetsz nyugodtan képet.
2012. aug. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 SZJG ***** válasza:
Küldj nekem is egyet priviben.... én is csak azt tudom mondani hogy biztos nem fogsz egyedül megöregedni, biztos vagyok benne hogy találsz valakit. És az is lehet hogy csak az önbizalmad a kicsi ... meglátjuk csak küldj egy fotót és írok :)
2012. aug. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Én fiu vok de küldj egy képet, mert ezt nem akarom elhinni.
2012. aug. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

attól hogy itt sírsz, rinyálsz hogy ronda vagy és képeket küldözgetsz mindenféle ismeretlennek, még nem lesznek barátaid.

meg nem hinném hogy olyan ronda vagy mint hiszed, többen is írták hogy nem, a jó kritikától épülnie kellett volna annak a parányi egódnak.

2012. aug. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

Retekhere:


De ők nem tudják, hogy nézek ki :(

2012. aug. 15. 18:23
 18/24 anonim ***** válasza:
akiknek küldtél képet? dehogynem.
2012. aug. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Nekem is küldhetsz :)

17l

2012. aug. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Nem mindenkinek küldtem :(
2012. aug. 15. 18:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!