Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Basszus, mi állhatott fel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Basszus, mi állhatott fel neki ott alul?

Figyelt kérdés

Randiztam ma egy csajjal, ma találkoztunk másodjára és búcsúzkodásnál csókolóztunk összeölelkezve.

Eddig minden szép és jó, azonban olyan volt egy idő után alul, mintha merevedése lenne.


Ezt én komolyan nem értem. Mi lehetett az?

Ez nem fake kérdés, mielőtt írnátok. Első olvasatra valószínűleg én sem hinném el, de ez tényleg komoly.


Egyébként meg tökre nőies, nekem nagyon tetszik, nincs mély hangja, semmi gyanús, hogy travi lenne. :D Hermafrodita meg remélem, hogy nem, hát akkor én meg kimenekülök a világból. De mi lehet még??


18F


2012. aug. 9. 19:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
vibrivel a nunijában sétál
2012. aug. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Farka!

Faxé kell neked ladyboyokkal randizni?!

2012. aug. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nem a te farkad volt?
2012. aug. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
egy reptoid volt
2012. aug. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
shemal , hát ezt majd ne meséld el a haveroknak :D
2012. aug. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Bélának hívják akivel randiztál amúgy?
2012. aug. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
szerintem ezt tőle kérdezd, ne tőlünk......
2012. aug. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

A következő randin tapizd le ott. A csók után már ez a legkisebb gond ha pasi :D

Jobban fog idegesíteni a csók minthogy megfogtad ruhán keresztül :D

2012. aug. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nem Bélának hívják, nem, nem az én farkam volt és hogy kérdezzem meg tőle? "figyelj már, van f@szod is??" vagy mi?
2012. aug. 9. 19:36
 10/16 A kérdező kommentje:
8-as, ez nem rossz megoldás, köszönöm :D
2012. aug. 9. 19:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!