Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Megszerettem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Megszerettem egy 15évvel idősebb pasit, pedig van völegényem is.

Figyelt kérdés

Hosszú a történet de próbálom rövidre fogni.

Januarba új munkahelyre kerültem. Volt ott egy nagyon szimpatikus "fiatal" srác,de később kiderült, hogy nem is olyan fiatal.

próbáltam őt kerülni és nem akartam vele kapcsolatot kialakítani de muszáj volt beszélgetni és így egyre jobban megismertem(soron dolgozunk így nem tudtam elkerülni hiába akartam).

a barátommal egyre rosszabb lett a kapcsolat(sokat veszekedtünk és egyre kevesebbet foglalkozott velem).

Vele. Meg egyre szorosabb lett.odáig fajult a dolog,hogy csokoloztunk és le is feküdtünk egymással.

de a barátom időközben megkérte a kezem és reméltem,hogy ez csak kaland lesz és,hogy parommal jobb lesz a kapcsolat. De tévedtem, mert csak rosszabb lett a kapcsolatunk és most ott tartunk, hogy egy héten csak egyszer találkozunk,költözésről hallani sem akar. Így eltavolodunk egymástól ezért többször próbáltam már szakítani vele.

de nem engedte.

De én már beleszerettem az idősebb pasiba és felajánlotta,hogy költözünk össze mert ő is megszeretet.

de így nem tudom mit tegyek. Mit tanácsoltok?


2012. aug. 13. 16:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nincs kiút, hagyd ott a fiut, menj a 15 évesel idösbehez.. hiába választanád a mostanit(ami már igyis gyenge kapcs. lett). Esszedbe jutna a másik. De te tudod. De azért ez kicsit gyalázat és szánalom amit tettél. szerintem gondolj bele. ha veled tenné meg más ezt...
2012. aug. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nem szép dolog amit tettem és amit teszek.

Belegondoltam, hogyha velem tennél meg ugyanezt akkor nekem is fájna.

De elgondolkodnék rajta, hogy miért? Mit rontottam el, hogy máshoz kellett mennie.

és nagyon sokszor kértem őt, hogy változtasson a dolgain. Többet foglalkozzon velem. Keressen normális melót. Semmi haszna nem volt.

Pénteken is elküldtem őt, hogy már nem szeretem menjen el még békével mehet. Nem ment el, azóta is zaklat :(

2012. aug. 23. 10:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!