Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket szoktak a szuleitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket szoktak a szuleitek vagy valaki kerdezni h van e csajod, meg ilyenek?

Figyelt kérdés
Idegesit amikor megkerdezik, mert meg nincs. Titeket nem? A lanyok valasza is erdekel. Irjatok nemet es kort! Es mit szoktatok mondani, ha ugy erzitek h nem rajuk tartozik.
2012. aug. 14. 00:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Állandójan ezzel húz a mama.


51/Józsi

2012. aug. 14. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
nálam a pasit kérdezik és k*rva idegesítő
2012. aug. 14. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
szerintem azért rájuk is tartozik valamilyen szinten am jah de inkább nálam már az megy hogy mikor lesz már barátnőm szerezzek már egy lánykát!Én csak bólogatok hogy jó jó és ennyi :D 21/f
2012. aug. 14. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Engem is szintén idegesít :) Főleg amikor apám kérdezi és azt felelem rá, hogy nem nincs még barátnőm. Erre apám következő kérdése: Csak nem vagy b*zi ? :D Szóval ilyenkor csak hallgatok és terelem a témát illetve azt mondom, majd lesz.
2012. aug. 14. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Idegesít, mikor a családban mindenki rámnéz mikor ülünk az asztalnál, hogy mi az, hogy nekem senkim sincs (és még nem is volt komoly). Rühellem, mert azt éreztetik, mekkora szerencsétlen vagyok, akkor is, hogy ha csak érdeklődő szándékkal kérdezik. Olyan megalázó... főleg, hogy próbálnék pozitív maradni, de bele kell döngölni már csak azért is a lelki világomat a földbe. Szóval, igen, engem is zavar. :) 21L
2012. aug. 14. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ja, és ők a családod! Egy fokkal rosszabbak a barátok, meg még eggyel az ismerősök, na meg a haragosok!
2012. aug. 14. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mindenkivel egyet értek, de hozzátenném, hogy nem rossz akarásból kérdezik.
2012. aug. 14. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
engem meg azzal faggat az osszes rokonom meg tavolabbi ismeros hogy na akkor mikor lesz a lagzi? nem akarsz megnosulni hogy mulassunk egy jot? meg ilyenek
2012. aug. 14. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Engem is idegesítenek az ilyen "mikor nősülsz már?", "mikor lesz már unokám?" kérdések, amikor tudják jól, hogy kapcsolati szinten még a közelében se voltam egy lánynak se.

28/f

2012. aug. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
régebben nem kérdezték, mert mindig már az elején bemutattam nekik a pasijaimat.most hogy fél éve elvileg egyedül vagyok, anyám párszor rákérdezett egy illetőre, akivel elég jóban vagyok hogy "mi most járunk-e?". azt mondtam neki, hogy nem (pedig igen, csak nem publikus)úgyhogy szerencsére nem kérdezősködött tovább.
2012. aug. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!