Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket szoktak a szuleitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket szoktak a szuleitek vagy valaki kerdezni h van e csajod, meg ilyenek?

Figyelt kérdés
Idegesit amikor megkerdezik, mert meg nincs. Titeket nem? A lanyok valasza is erdekel. Irjatok nemet es kort! Es mit szoktatok mondani, ha ugy erzitek h nem rajuk tartozik.
2012. aug. 14. 00:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Engem is kérdezgetnek, de a gáz az hogy én eldöntöttem hogy nem akarok komoly kapcsolatot csak élvezem az életet. Vannak pasik,de egy se komoly. És nem vetem meg az egy ejszakásat sem.

most ezt hogy mondhatnám meg a nagyinak??

19/L

2012. aug. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
25/L (ez lemaradt)
2012. aug. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!