Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítás után mennyi időnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után mennyi időnek kell eltelni, hogy új párkapcsolatom legyen?

Figyelt kérdés
Nemrég lett vége egy 2 éves kapcsolatomnak, most 18 éves vagyok. Azért, hogy felejtsek eljártam szórakozni és megismerkedtem egy sráccal. Úgy érzem, hogy működne a dolog vele. De nem akarom megsérteni az előző páromat, mert nem haragban váltunk el. Esetleg úgy tűnne a szemében, hogy nekem nem jelentett semmit, mert rövid idő után összejövök mással, illetve félek az ismerősök véleményétől is. Mi a véleményetek? Hasonló tapasztalat?
2012. aug. 14. 17:58
 1/10 A.Romanov ***** válasza:
Mit jelent a nemrég?
2012. aug. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem egészen 3 hét.
2012. aug. 14. 18:02
 3/10 anonim ***** válasza:
Úgyis összejössz vele akár 1 nappal szakítás után is, ha legalább olyan jól (v inkább jobban) néz ki, mint az előző párod.
2012. aug. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Pfff... Látszik, hogy gyerek vagy még... 3 hét alatt túljutottál egy 2 éves kapcsolaton úgy, hogy még csak nem is haraggal váltatok el???

Te jó ég... Én az új pasid helyében rögtön levágnám, hogy neked egy srác sem jelent semmit.

2012. aug. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó:

Nem haragban váltak el, de azt nem írta a kérdező, hogy milyen volt a kapcsolata.

Van olyan is, hogy valaki jól kijön a másikkal, együtt vannak, de a kapcsolatuk inkább barátinak nevezhető, mint egy szerelmi kapcsolatnak.

2012. aug. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó: olyan nincs, hogy valaki túljusson pár hét alatt egy 2 éves kapcsolaton, akár szrban voltak, akár nem. Már csak a megszokás miatt sem.

Hacsak nem az van, hogy a kérdező simán gyerekes és képtelen felfogni, milyen is egy kapcsolat és tök lazán vette a két év alatt.

2012. aug. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem most csak ki akarsz próbálni valami újat. Ami persze nem baj, de az időt tényleg meg kellene hagyni, elsősorban magadnak, magad miatt. Abból nem sok jó sül ki, ha most beleveted magad egy újba. Várj még vele. Ráadásul kevés ideje ismered még a másik srácot is ahhoz, hogy tudhasd mi működne vele és mi nem.
2012. aug. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Túl voltam én már ennél gyorsabban is pasin. Ne foglalkozz mások véleményével, csak te számítasz. ha úgy érzed, hogy a másik sráccal működne, akkor vágj bele. Az exszel úgysem lehet sokáig ápolni a jó viszonyt, sajnos ez régi alapigazság.


24/N

2012. aug. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Már szakítottatok, nincs közötök egymás dolgaihoz, szóval nincs megszabva se neki se neked, hogy mikor lehet új párkapcsolatod.
2012. aug. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mihelyst nem jut többé eszedbe, hogy "vajon mi van most vele?", akkor túl vagy rajta, és nyomás! Ez minél hamarabb következik be, annál kevésbé volt meghatározó az előző kapcsolatod.
2012. aug. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!