Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? A legjobb barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? A legjobb barátnőmmel sátorozni voltunk és még volt ott pár fiú is! És az egyik fiú nagyon megtetszett! Nem tudom hogy mit tegyek! (jelzem 21 éves és meg 13) Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2012. aug. 15. 10:39
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
Imádom a 20+ éves srácokat akik csak a 13-14 éves korosztályánál menők. A saját korosztályukba meg labdába sem rúghatnak mert balf*szok. Az ilyenek tök büszkék magukra, hogy mekkora csajozó gépek... mindig körberöhögöm az ilyen haverjaimat.
2012. aug. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:

#21/22

És sajnos egyre több és több ilyen balfäsz van manapság. és nem is ez a legidegesítőbb, hanem a sok tinip.icsa akik sírnak mert teherbe estek, meg hogy megcsalta őt életük párja és minden pasi egy fäszkalap hogy csak a szexre kell nekik a csaj-.-

2012. aug. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 A kérdező kommentje:
Na, nem akar megdugni és nem fogom leszopni!Amúgy nagyon rendes és már amúgy aludtam mellette és nem csináltunk semmi olyasmit amitől esetleg terhes lehetnék,és be voltunk b*va!Ha úgy nem csinált velem semmit akkor máskor sem fog!De ti tudjátok!És az én korosztályomba nincsen semmilyen normális pasi!
2012. aug. 15. 13:11
 24/48 anonim ***** válasza:
13évesen a fő gondom az volt hogy a barbimnak nem nő vissza a haja miután levágom,nem az hogy hogy csapjam be a szüleimet és tegyek meg mindent azért hogy 18éves koromra egy kiélt ringyó legyek.
2012. aug. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:

Azz iggen. 13 évesen, bebaszva, egy 21 éves csávó mellett alszol és össze-vissza hazudozol mindenkinek. Nem vagy semmi... És honnan tudod hgoy nem dugott meg? Lehet GHB-t adott be és megbäszott úgy, hogy te nem is emlékszel semmire.

Szegény szüleidet sajnálom csak, akik azt hiszik, hogy van egy rendes lányuk. Ha ez esetleg kiderül tuti nem csak 1 hét szobafogságot fogsz kapni, arra azért készülj fel. És minden kiderül előbb-utóbb. Ha én tudnék a dologról az lenne az első dolgom, hogy szólnék a szüleidnek, a csávót pedig feljelenteném. Remélem más is így van vele a baráti körödből.

2012. aug. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, te hol laksz? Mert azért szeretnám tudni, hogy hol vannak ilyenek, hogy 13évesek 21 évesekkel "kavarnak", meg ráadásul hulla részegen. Nem ajánlom, hogy bármi is legyen köztetek, mert 1.még fiatal vagy! 2. ő meg sokkal idősebb és szerintem az már nem normális, hogy egy fiatal felnőtt gyermekkorosztállyal próbálkozik.
2012. aug. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 A kérdező kommentje:
Teljesen meglepetés volt,mikor sátorozni mentem barátnőmmel, meg az ő ismerősével és nem is tudtam róla , hogy ő is ott lesz, ráadásul a korát sem tudtam. A barátnőm ismerőse nyomta belénk a piát. Még részegen is tök normális volt és még mindenkivel az elején megbeszéltük, hogy nincs baszás, se szopás. Józanon is kedves, és megértő volt. Soha nem úgy nézet rám, mint aki meg akar baszni esetleg, hogy szopjam le.
2012. aug. 15. 15:55
 28/48 anonim ***** válasza:
Mert a kishúgára emlékezteted..
2012. aug. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
Egy jó tanács kedves kérdező: Tudod mikor éljél majd nemi életet,amikor számodra az már nem csak baszás lesz..... Baszni a prostik szoktak....
2012. aug. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 A kérdező kommentje:
Nincsen neki kishúga!
2012. aug. 15. 20:37
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!