Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? A legjobb barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? A legjobb barátnőmmel sátorozni voltunk és még volt ott pár fiú is! És az egyik fiú nagyon megtetszett! Nem tudom hogy mit tegyek! (jelzem 21 éves és meg 13) Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2012. aug. 15. 10:39
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:

A kérdésed szabványosan indult amit egy sablon válasszal meg lehet oldani de aztán szépen kibontakoztál és bebizonyítottad a közönségnek, hogy milyen is lehetsz nagyjából a valóságban.

"Azért nem tudom hogy hány évesek vagytok de manapság már 10 évesen cigiznek és piálnak!"

Téényleeeg??? Egyes elmaradott országban meg fele annyi idősen embert ölnek mégsem követendő trend a "normális" országokban. Félre ne érts a kettő dolgot véletlen sem mérem egy mércével csak a te védekezésed gyenge. Azt szeretnék elmondani a válaszolók, hogy ha megbecsült és értékes ember szeretnél lenni akkor legyél jó kislány és ne vonulj a marhacsordával mert ezektől nem leszel nagyobb érettebb és ha hiszed ha nem maximum annyi jön le az általad csodált idősebb fiú agyában, hogy "ez könnyű lesz de még várok 14 éves koráig inkább nem akarok sittre menni mert ott a végén engem d*gnak". Sok sikert a továbbiakban.

2012. aug. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 A kérdező kommentje:
:(( Szóval ez a véleményetek!:((((
2012. aug. 18. 14:35
 43/48 anonim ***** válasza:

[link]


Ti is igy fogtok járni.

2012. aug. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 A kérdező kommentje:
Köszi aranyos vagy! :((((
2012. aug. 21. 09:11
 45/48 anonim ***** válasza:
Olyat mondj amit nem tudok:D Szüleidnek elmondtad már?
2012. aug. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 A kérdező kommentje:
igen el mondtam es nem haraguak...
2012. aug. 28. 08:36
 47/48 anonim válasza:
húgom 13 éves, és még jobban érdeklik őt a ps játékok mint a fiúk.... amúgy nagyon gáz, hogy 13 évesen "be voltatok baszva".... nagyom gáz vagy hallod? mit tegyél? barbizz, vagy max. facebook-ozzál... az a te korodnak való!;)
2012. szept. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
Gyorsan csináltass apáddal egy vasbugyit, és most húzz innen tanulni mert ez felnőtt oldal!
2015. dec. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!