Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? A legjobb barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? A legjobb barátnőmmel sátorozni voltunk és még volt ott pár fiú is! És az egyik fiú nagyon megtetszett! Nem tudom hogy mit tegyek! (jelzem 21 éves és meg 13) Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2012. aug. 15. 10:39
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:

Akkor az általános iskolás unokatestvérére. Te nem lehetsz számára partner.

Talán fáj az igazság?

2012. aug. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 A kérdező kommentje:
Nem fáj az igazság!
2012. aug. 16. 08:12
 33/48 anonim ***** válasza:

"nyomta belénk a piát" akarata ellenére senkibe sem lehet nyomni a piát.

"az elején megbeszéltük, hogy nincs baszás, se szopás" komolyan?13 évesen ilyeneket kell megbeszélnetek?anyukád biztosan büszke rád,te kis taknyos.

2012. aug. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
11:02-es. ha ez nekem szólt, akkor közlöm, hogy nem vagyok ri*anc, nem ba**tam egyikkel sem, és amúgy sem hiszem, hogy közöd lenne ahhoz, hogy én mit teszek, vagy kit osztok ki vagy kit nem. Amúgy én nem osztottam ki a kérdezőt, csak a véleményemet fejeztem ki! :D És, ha én kiosztok valakit, akkor az nem így néz ki! Úgyhogy inkább ne szólj bele kérlek abba, hogy én mit teszek. Kösz!
2012. aug. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:

Á,aranyom! Tényleg nem vagy ria@nc. Á,ugyan! Hiszen minden normális lány smárol legalább két 6-7 évvel idősebb sráccal egy ártatlan sátrazason,mindenféle kötöttség nélkül és ráadásul büszke is rá!..

Hosszú út áll (már mögötted a rib@nckodást illetően,hiszen 14 évesén kezdted) előtted a szex iparban,hiszen ilyenek kellenek oda.

Bátorítsd csak a fiatalokat,hogy b@sszanak csak fűvel-fával és ne bánkódjanak,lesz még vagy 1000 f@sz(i) amin lovagolhatnak; ha meg érezni kezdenek valaki iránt,ássák el magukat.

Szóval drága: Ülj le,egyes!

20N

2012. aug. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:

A helyzet az, hogy igen csak korhatáros vagy mind nemi élet és alkoholizálás terén még ha 18-20 évesnek is nézel ki vakolattal együtt. Ennek fényében megértem a srácot, hogy nem kezdett veled semmit sem mert talán használta az eszét.

Ez alapján mérlegelj majd mi lesz a vége.

2012. aug. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim válasza:
Figyu, szerintem ne remélj semmit, ebből semmi jó nem sül ki, amúgy meg lehet, hogy a srácot feljelentik a szüleid pedofília miatt! Ha jót akarsz neki, hagyd békén!;)
2012. aug. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 A kérdező kommentje:
Azért nem tudom hogy hány évesek vagytok de manapság már 10 évesen cigiznek és piálnak!De nem leszek kúrva!És nem fogok baszni senkivel! Anyának meg elmondtam mindent és nem haragudott semmi miatt! És ő azt mondta hogy igazából azok írnak ilyen kommenteket akik tényleg ribancok!
2012. aug. 16. 18:41
 39/48 anonim ***** válasza:
Kétlem,hogy anyud ezt mondta volna. :D Ha lenne köztetek valami,mehetne a dutyiba..
2012. aug. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
Ha anyukád ilyet mondott, akkor biztos rajta se ment már át a fél város mikor 13 volt.
2012. aug. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!