Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon nagy h. ülyeség szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nagy h. ülyeség szerelmesnek lenni Bódi Ádámba?

Figyelt kérdés
Igazából még személyesen sose találkoztunk de nagyon megtetszett amikor láttam a tv-ben. Tudom,hogy plátòi ez a szerelem mivel Ő híres és biztos sok szép lány vesszi körül és messze is lakok Debrecentől. Nektek volt már olyan,hogy egy sztárba szeretettek bele? és ha igen akkor hogy felejtetéttek el?

2012. aug. 15. 11:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Ki a tököm az a Bódi Ádám?
2012. aug. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hú ne is mondd. :) Én egyszer egy színészbe szerettem bele,csak én láttam élőben is,hiszen színházban játszott. Az összes előadásán ott voltam meg minden. Annyi lány volt még oda érte,hogy végül letettem róla.
2012. aug. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az meg ki a varjúkári?
2012. aug. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti, én is egy színészbe zúgtam bele, haha. De én kitartó voltam, és összejöttünk :) Még 2007ben :D És még együtt vagyunk :)
2012. aug. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Utolsó nee máár. de jó neked :D igazából még nem felejtettem el,és most ezzel felbátorítottál.xd lehet hogy jobban kéne harcolnom érte. na meglátjuk. nektek meg továbbra is sok boldogságot. :)
2012. aug. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér ;) Bocsi, nem akartalak felbosszantani amúgy! És köszönjük! :)
2012. aug. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jaa, félreolvastam. Szóval akkor felbátorítottalak. AZ a jó! :D
2012. aug. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát figyelj....Nem is tudom.Találj valaki mást.
2012. aug. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!