Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudok megbízni a férfiakba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok megbízni a férfiakban, ez ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Próbáltak már ellene tenni szép szóval, durván, de végül minden kapcsolatom erre ment rá. Van valaki hasonló helyzetben, és ha igen, hogy oldotta meg, hogy végül tudjon bízni a másikban?

2012. aug. 15. 15:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
mert kiszolgáltatod magad..könnyen függővé válsz,és ezt megérzik a pasik..még az is lehet h az önbecsülésed akarod visszaszerezni azzal,h csüngsz egy pasin..akkor az meg ink elmenekül..és keres valakit aki nagyobb kihívás.. :)
2012. aug. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Nem szoktam csüngeni rajtuk :) viszont szerintem is megérzik azt, hogy nem normális az önbecsülésem.
2012. aug. 15. 15:43
 13/13 A kérdező kommentje:
Mármint a csüngést úgy értem, hogy inkább számomra idegesítő, ha folyton egymáson lógunk.
2012. aug. 15. 15:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!