Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért van az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért van az, hogy a csúnya lányok előbb találnak párt és nem is akármilyet mint a szebbek?

Figyelt kérdés
Legalábbis én ezt tapasztalom. 19 vagyok és első kapcsolatomban élek. És vannak lányok velem egyidősek akik nem szépek egyáltalán hiába, hogy a szépség relatív de nekik már annyi volt, hogy meg se tudják számolni. Ja és nem beszélve a hatalmas önbizalomról. Mielőtt bárkiben felmerülne nem vagyok féltékeny csak érdekel mások mit gondolnak erről. Hülye, idióta, unatkozó válaszadók kíméljenek!
2012. aug. 17. 14:39
 1/9 anonim ***** válasza:
ez jó kérdés erre én is kiváncsi lennék hogy miért van így 19/L
2012. aug. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy olyan a személyiségük,vagy nem keseregnek,hogy nincs barátjuk,hanem keresnek egyet.
2012. aug. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
Mert kevesebbek az igényeik mint a szépeknek. :)
2012. aug. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
egyszerü:D bevállalósak semmi más:D
2012. aug. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 ASOT ***** válasza:

ez így hülyeség..


én látok szépeket modelleket, ducikat dagikat rondákat is jóképű pasikkal, és fordítva ilyen pasikat ugyanúgy...


az ember abból indul ki amit maga körül lát, vagy ami rossz hatással van rá ami nem tetszik neki ami számára negatív arra sokkal jobban felfigyel.

2012. aug. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mert a csúnya csajokhoz bárki oda mer menni leszólítani őket. A szépekhez meg a pasik 90%-a nem megy oda, mert milyen gáz széptől egy elutasítás, vagy mert azt gondolják, ilyen nőnek úgyis van pasija.
2012. aug. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A külsőtől eltekintve még lehet figyelemfelhívó a kisugárzásuk, ill. menedzselhetik (ti. futtathatják :-) jól magukat. Ha észre tudják vetetni magukat, az már fél siker.
2012. aug. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

itt egy nagy bölcsesség nektek, remélem értitek:


a szép csajok magukkal foglalkoznak(smink, ruha,haj szempilla meg hogy a pasi jól nézzen ki mellette)

a kevésbé szépet pedig érdekli az hogy a pasi mit érez gondol stb.

2012. aug. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!

Hidd el a szép csajokat sem mindig a külső érdekli csak! Az összhatás, mint minden embert! Ezért utálom, hogyha általánosítanak !!!

2012. aug. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!