Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a kiábrándítóbb egy nő testén?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a kiábrándítóbb egy nő testén?

Figyelt kérdés

A szülés ill. terhesség következtében végleg rajta maradó plusz súly vagy a striák?


Ismerkedés esetére gondolok...


2012. aug. 17. 21:19
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Nekem is 3 éves lesz a lányom.

A súlyom kevesebb, mint terhesség előtt volt. Az alakom viszont katasztrófa... Mozogni nem volt/nincs módom eljárni, mivel a gyereket nem tudom kire hagyni.

Amíg pici volt, tornázgattam itthon, már nem igazán van rá lehetőségem, mert nincs mikor...

Striáim is vannak szép számmal. Aki szerint undorító, elmondanám, 100 terhességből kb 98-al együtt jár, és nem lehet eltüntetni. Úgyhogy az inkább fogadjon örökbe, ezek tolerálhatatlan dolgok.

2012. aug. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!


Szültem két gyönyörű gyermeket, akiket természetesen imádok és egy pillanatig sem kérdés, hogy újra bevállalnám-e őket, még így a következményekkel sem!


Elég nagy babáim lettek, így hiába kentem én a bőröm már az elejétől különböző csodaszerekkel, mégis lettek sajnos striáim. Volt rajtam +10 kg is, de az idővel és tornával már majdnem teljesen le is ment.


Az oka a kérdésemnek, hogy sajnos nem vagyok már biztos benne, hogy a gyermekeim apjával fogom leélni az életem. Így megfordult a fejemben, hogy vajon érne-e "kudarc" élmény a - bár már újra edzett és szinte majdnem megint teljesen lapos, de - csíkos és kinyúlt bőrös hasam miatt.

Tudom nem ez a világ legnagyobb problémája, de engem időnként nagyon zavar...!


Remélem sikerül rendbe rakni a házasságom, de Ti férfiak mit gondoltok, nagy csalódás lenne egy ruhában elég csinosnak nevezhető, nélküle viszont csúnya hasú nő látványa?


(Írjátok légyszi oda, hogy van-e már gyermeketek!)

2012. aug. 18. 00:59
 13/21 anonim ***** válasza:
Az olyan tahó férfiak teste, mint akik ide is írtak... ;) elég kiábrándító lehet...
2012. aug. 18. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

23:13 vagyok.

Nem szeretnék rosszindulatúnak tűnni, és ne is értsd félre, de a helyzetedben szerintem a stria lesz a legutolsó, ami számítani fog, 10 pasiból 8 van olyan önző, hogy elvből elutasítja a gyerekes nőt, mondván "ő nem fogja más pasi gyerekét nevelni, nem lesz pótapuka..."

1 megpróbálja, de nem megy neki.

Az az 1, aki úgy elfogad, ahogy vagy, a gyerekeiddel együtt, na őt meg nem fogja érdekelni a hasad...

2012. aug. 18. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Igy van! Az en anyukam 2 gyerek utan 40 evesen talalt maganak tarsat, pedig nem piszkafa. Sot, rengeteg ferfi volt oda erte, fiatalabbak is. Mostanra megallapodott, olyan ferfival van, aki igazan elfogad minket (13L, en 17L), es mi is ot. Szoval van eselyed, ne aggodj!
2012. aug. 18. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Tényleg ilyen nehéz gyerekesen újra párt találni?


Anyukádnak hány év után sikerült?


És ha jó ideig max csak alkalmi kapcsolatokat szeretnék...? Úgy kiábrándító lenne nagyon egy ilyen látványa?

2012. aug. 18. 10:50
 17/21 anonim ***** válasza:

Arra könnyebben találnál, igazából a pasiknak ez "túl nagy kötöttség", vagy ha nem, a legtöbb bele akar avatkozni, hogy neveld a gyereked...

De szerintem a stria max a tizenéves, műnőkre rejszoló kis tinipöc$öket zavarja...

2012. aug. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Hát,nem is tudom,valakiben hogy merülhet fel az,hogy a frissen szült nőt ott hagyná csak azért,mert kirepedt a bőre...Remélem egyszer nekem is lessz feleségem,és gyerekem is tőle,így csak abból van tapasztalatom,ha valakit szeretek,akkor nem érdekel ha mondjuk kicsit dagadtabb a kelleténél,vagy röfög,amikor nevet,sem ilyen hegek,semmi.Aki szereti a másikat,az szülés után(szerintem) még jobban fogja szeretni,ahogy a közös gyereküket is.
2012. aug. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Ha amúgy jó csaj vagy, a hasaddal sem lesz gond, bár ezt férfija is válogatja. A 195 centis, izmos, jóképű, mediterrán típusú, egyedülálló befektetési bankároknál biztos nem növeli az esélyeidet.
2012. aug. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Ezek közül egyik sem kiábrándító egy normális férfi számára. Ezek normális emberi reakciók.
2012. aug. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!