Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi jöhet szóba egy fiú-lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi jöhet szóba egy fiú-lány barátságban?

Figyelt kérdés
Érdekelne a véleményetek, hogy milyen gesztusok tartoznak még bőven a barát zónába és mi az, ami már kételkedésre ad okot? Köszi a válaszokat előre is!

2012. aug. 18. 18:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Képzeld el, hogy egy azonos nemű barátnak teszed ugyanazt a gesztust. Ha sokkoló lenne, akkor nem fér bele.
2012. aug. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Ha valaki még hozzá szeretne szólni, érdeklődve várom a további véleményeket! :)
2012. aug. 18. 20:38
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Kimondatlan megegyezések kérdése az egész... de persze a kimondatlan megegyezések sajnos járnak egyfajta bizonytalansági faktorral is. Szerintem ha nincs szexuális vonzalom vagy szándék, akkor szinte bármi beleférhet. Bár férfiként azt hiszem nem volt még úgy lánybarátom, hogy nagyon jó barátok voltunk, de semmit nem akartam tőle többet, ha úgy adódik.

Én nem vagyok biztos benne, hogy nem akar többet tőled.

2012. aug. 19. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Nekem az eggyik nag yon Jo bar atom fiu es smilie talalkozunk akk meg szokott szamon puszilni.(mar hulyesegbol csokoloztunk is)es Meg nem voltunk egymasba szerelmesek. Egy mas kezèt fogjuk.
2012. aug. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
hülyeségből perverziókba merültök xd lol
2012. nov. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!