Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tartják a nők az izmos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tartják a nők az izmos férfiakat "izomagyú baromnak"? Most mi kell már nektek?

Figyelt kérdés
Nem vagyok agyongyúrva,de vastag,kidolgozott karom,lábam van,tömören kockás hasam,széles váll,domború mellizmok,széles hát.Leszálkásítva mind.190 cm vagyok,98 kg,szóval nem egy drabális állat.És bár a nőktől egyfolytában hallom,hogy izmos férfit akarnak,egyszerűen megijednek tőlem,vagy rögtön besorolnak az izomagyú barom kategóriába,ahonnan nehéz kitörni.Pedig egyetemre járok,magas szinten játszom hangszeren,nem hordok izompólókat nyilvános helyen,udvarias vagyok,egész művelt,az arcom se primitív.Persze így is találok párt,de nehezebben,mint a vékony srácok.Szóval ennyit ért a teremben töltött 10 év? Kicsit ideges vagyok.
2012. aug. 22. 18:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%
Ez ugyanaz ,mint amikor besorolnak ribancnak.Szép vagyok mások szerint(nincs szilikon ,csak sminkelem magam),normálisan,kedvesen viselkedek a barátaimmal ,családommal ,de ismeretlenek kapásból leribancoznak.Kicsit szar...
2012. aug. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél ideges!A teremben töltött 10- éved elsõsorban neked is jót tett,plussz gyönyörû lehet a tested is.A nõk olyanok mint az idõjárás.
2012. aug. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

nekem konkrétan a kondival van bajom. sokkal jobban értékelem, ha valaki sportol, és úgy erősödik, szálkásodik, mint gyúr azért, h jól nézzen ki. nagy a különbség.


de csak azt "kigyúrtállat"-ozom le, akiről lerí, h nem egy IQ-fighter (nyitott tetejű kocsiban ül, napszemcsi rajta, bömbölteti a raj zenét és olyan a karja, mint egy sárgadinnye... elég undi, ha engem kérdeztek)


mi lenne, ha küldenél képet? és onnan meg tudnám ítélni, h tényleg a kigyúrt állat kategóriába tartozol-e...

2012. aug. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

hm...hát nem tudom,nekem azért rendesen felkeltetted az érdeklődésem:D márha ez nyugtat:D


megkérdehetem hogy milyen hangszeren játszol?

2012. aug. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Az emberek szeretnek általánosítani,mondjuk egy izmos,kigyurt egyén verekszik valahol,akkor az egész környék azzal lesz tele,hogy ezek az izomagyú állatok...Mondjuk az egyetemre járás semmit se jelent,buta ember is lehet képzett. De a lényegen mit sem változtat:Nem nevelhetsz át egy egész országot,hogy ne általánosítson,mert vannak cigánybűnözők,rockerek,és millió kis csoport.Közben meg emberek,ez az egy értelmes besorolás.Meg vannak jók és rosszak,de mindenhol van mindkettőből.
2012. aug. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
én pont az ilyen fiúkat szeretem :) egyfajta biztonságérzetet ad, nem egy szál bél akit leütnek az utcán
2012. aug. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Húúú, meg kell találnod azt, aki a kigyúrt pasikat szereti! Mert ha választhatok, akkor ahogy én mondom, a kockahas majdnem kizáró ok :)

Ok, nem vagyok egy 'csinicsibe' tehát soha nem leszek 50 kiló, és nem is akarok, de nekem pl nem kellene ilyen kigyúrt, nagyon izmos pasi (volt rá lehetőségem, esélyem is volt, de egyszerűen nem jött be, mint pasi) Mindenkinek más kell :)

Bár, a férfi számomra 75-80 kilónál kezdődik :P

22L

2012. aug. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Persze nem feltétlenül azért edzek,hogy a nőknek bejöjjek,ez már a szenvedélyemmé vált.Csellón játszom amúgy.Képet inkább nem küldök
2012. aug. 22. 19:02
 9/19 anonim ***** válasza:
pedig megnéztelek volna :)
2012. aug. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
pedig én is:D de megértem persze ,hogy nem küldesz én sem küldenék:D
2012. aug. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!