Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek lehet ebből több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet ebből több is köztük?

Figyelt kérdés
van egy barátnőm aki össze akar hozni egy fiú haverjával, de a srác mindig lemegy barátnőmhöz,felhivja meg minden bulibe együtt vannak de barátnöm és a srác is mindig mondja hogy ök csak haverok de én nem értem hogy miért akar összehozni a sráccal ha szinte már járnak?! nem tudom mit gondoljak hogy csak nagyon jo haverok vagy van köztük valami más is? meg elvileg a srácnak én bejövök de én ezt nem hiszem mert elöször tagadta utána meg nagy nehezen szedet ki belöle barátnöm egy igent.
2012. aug. 22. 22:59
 1/6 anonim ***** válasza:
a srác tuti többet akar a csajtól, csak a csaj vagz nem veszi észre, vagy veled akarja kárpótolni a fiút
2012. aug. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
á-á, nem ajánlanám. a csajszi tudja, h tetszik a srácnak, neki viszont nem, ezért akarja rádtukmálni.
2012. aug. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

én is ezt gondolom de ö mégis azt hajtogatja hogy de nem jön be a srácnak meg ha be is jönne neki akkor se jönne vele össze mert csak haverok közbe meg barátnöm is felmegy a sráchoz csak ugy és utána nem mond el semmi hogy mi volt ott meg mit csináltak mennyi ideig de ha én csinálnám ezt akkor meg hisztizne hogy nem mondok el semmit

én probálok nem foglalkozni a fiúval meg azzal se hogy barátnöm probálja rám "uszitani" de azért fura hogy nem birnak ki egy hetet se egymás nélkül

2012. aug. 22. 23:10
 4/6 blanka17 válasza:
Idő kérdése és összejönnek. Nem létezik barátság fiú-lány között,az egyik mindig többet akar. Hanyagold...
2012. aug. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

én probálnám hanyagolni

de nekem rosszul esik hogy mindig ma is megkérdezi hogy mesélje el mi volt ma? mondom ha aharja erre meg lelép hogy de mennie kell

megörjit mit akar mert én mondtam neki hogy hagyjon már békén a sráccal mert lehet alig ismerem a fiút de igy is látszik rajtuk hogy folyton flörtölnek

meg pár napja felhiv hogy a srác azt mondta hogy bejövök neki meg stb erre mikor megnézem a mentet beszégetésük akkro látom hogy csak nagy kinkeserves faggatás után nyögött ki egy havány igent -.- és szerintem a srác is azt hiszi hogy én mondom barátnőmnek hogy beszéljen rólam pedig én tiltanám neki

2012. aug. 22. 23:24
 6/6 A kérdező kommentje:
a sráccal kicsit jobban ismerkedni kezdtem megvolt az elsö csok is köztün meg hasonlok de nem nagyon foglalkoztunk a másikkal és rá 1,5 hétre ezzel a barátnömmel is csokolozott aki össze akar hozni és mikor kérdem hogy miért nem jönnek össze akkor azt mondja h mert haverok és mert a srác tuti megcsalná... na itt megkérdeztem töle hogy engem akkor baleknak néz vagy tudta h nem lesz semmi se köztünk és azt válaszolta h ha valakibe "beleszeret" elsö néhány találkozáskor és nem haverok lesznek akkor nem csalná meg viszont aszerinte a haverbol lett barátnöjét megcsalná.... nos szeritnem ez pont forditva van de mindegy
2012. szept. 9. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!