Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A környezetem szerint ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A környezetem szerint ha lefogynék rögtön lenne barátom. Mégis képtelen vagyok, pedig jó lenne. Ez egy ördögi kör?

Figyelt kérdés
A barátaim és a családom, no meg a férfi haverjaim szerint minden átlagon felül stimmel velem belsőleg, külsőleg szép arcom van, de mindenki szerint azért nincs pasim, mert kövér vagyok és ezen felül ezt szégyellem is. Próbáltam lefogyni, de egyszerűen nem megy, mindig csak egy darabig, egy akaratgyenge bénaság vagyok. Mégis vágyom egy olyan kapcsolatra, ahol nem csak a "ló helyett a szamár is jó" szerepét töltöm be. De ha nem fogyok le, akkor ezt szinte lehetetlen elérni.
2012. aug. 24. 07:30
1 2
 11/19 Golan Trevize ***** válasza:

Le kell fogynod, muszáj.

Ez már nem enyhe túlsúly.

Nem csak az önbizalmad, hanem az egészséged miatt is.

2012. aug. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

én "csak" 85 kg voltam már kb. 172 centisen. Bár általában 70-nek néztek. :)


De én sportoltam akkor is, most is sportolok, és baromi kevés a testzsírom.


Most vagyok 70 körül, és 60-nak szoktak nézni. De ha 60 lennék csont és bőr lennék.

2012. aug. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Mondok jobbat! Nem vagy képtelen csak akaratgyenge és lusta. Ne csokizz mert magadat csapod be! Te írtad,hogy anno lementél hetven valahányra: a tartós fogyás életmód váltást igényel.Ha fogysz( feltételezem,nem koplalva..) sem szabad nekiülni a hűtőnek,hogy akkor most zaba!!
2012. aug. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Szerintem keress neten ilyen fogyi-fórumot, az tud erőt adni, vagy egy barátnőddel járjatok mozogni rendszeresen. Ha saját akaratból nem megy (ismerem az érzést)akkor kell egy kis támogatás. Amúgy ilyen korban (én is annyi vagyok mint te) észrevettem, hogy nehezebb leadni a kilókat mint 3-4 éve. Ne kezd drasztikus fogyókúrába, csak olyan apró életmód változtatásokat vezess be apránként, amivel hosszú távon tudsz együtt élni. És ami még segíthet, ha kijelölsz egy napot, mikor bármit ehetsz, és akkor nekieshetsz a csokinak és nem fog annyira hiányozni a hét többi napján. Nem ördögi kör, sikerülni fog! Csak hidd el, hogy menni fog, és gyűjts magad köré fogyi-társakat! Sok sikert, kezdd el MA.
2012. aug. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Figyu, 100 kilós vagyok, 6,5 éve párkapcsolatban, és még így is szoktak nyomulni a férfiak.

Betegség miatt voltam 120, abból 20 végül lement, de párom ugyanúgy szeretett, mert az ilyen nőket szereti, mint én.

Szóval, ha akarat gyenge vagy, csak megfelelő fiút kell találnod!

Meg persze egy kis változtatás nem ártana, süt belőled a negatívság, az mindenkinél taszító!

22/L

2012. aug. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Én (már) vékony nő vagyok, de én is azt látom, hogy az önmagukkal elégedett, önmagukat elfogadó kövér lányok után bizony épp úgy futnak a fiúk, mint egy "jó" nő után.


A külső nem minden! Ha süt rólad az elégedettség, boldogság, önbizalom, az többet ér. :)

2012. aug. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Nem hittem volna, hogy valaha ezt tanacsolni fogom, mivel baromi szkeptikus vagyok a dologgal kapcsolatban, viszont sokan eskusznek ra, es ha mas nem is, talan a placebohatas tud segiteni: szoval lehet, hogy megprobalkozhatnal egy termeszetgyogyasszal. Csinalnak teljes allapotfelmereseket es (allitolag) a szervezetedben levo egyensulyeltolodasokhoz igazodva tudnak neked adni gyogynoveny-keszitmenyeket, amik (allitolag) segitenek helyrebillenteni az egyensulyt.

Hallottam olyanrol, hogy valaki egesz nap folyamatosan kivanta a csokoladet, minden nap evett is, aztan miutan termeszetgyogyasznal jart es elkezdett kulonbozo cseppeket szedni, egyik naprol a masikra megszunt a csoki iranti vagya.


Persze ez nem olcso mulatsag, nem garantalt, hogy segit (nekem legalabbis eros ketsegeim vannak), viszont ha te hiszel benne, lehet, hogy kezdeti segitsegnek megteszi.


Ez adhat az elejen egy lokest, de mellette persze muszaj lesz megfogadnod az elozo valaszolok altal szepen kifejtett tanacsokat (taplalkozas, mozgas), ha tenyleg szeretnel valtozast.

2012. aug. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Nos, valamit valamiért. Ha te nem vagy képes tenni a magad érdekében, akkor hogy várod el, hogy majd mégis jól jársz? Vagy összeakadsz egy olyannal, akinek a kövérek tetszenek, vagy lefogysz, és még te is jobban érzed magad. Vagy egyedül maradsz. Vagy kérsz egy lovas szendvicset, de ha nincs ló, jó a szalámis.


A fogyás receptje: szálkásító diéta (gugli) + heti 3-4 40-60 perces aerob jellegű mozgás. Esetleg konditermi edzés, hogy az izmok maradjanak. Életmódváltás kell, ha tetszik, ha nem. De az az életmód jó, könnyen lehet, hogy megtetszik.

2012. aug. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

,,ha lefogynék rögtön lenne barátom"


Hogy ez mekkora baromság. Nem egészen százasok az ismerőseid.


Nekem van egy ilyen kaliberű ismerősöm, aki kb egy csettintésre bolondítja magába a férfiak zömét. Egy olyan haveromat is sikerült ágyba vinnie, aki állítása szerint undorodik a kövér nőktől, és azóta is úgy adja elő nekem az esetet, mintha baromira szégyellné, holott nagyon is, hogy jó volt neki az az este.

2012. szept. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!