Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy van az hogy pl egy 18...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy van az hogy pl egy 18 éves pasi szinte minden idősebb nőnek kisfiú, fordítva azonban semmi gond, minden kiscsaj tök érett meg minden, és sorban feszítenek a 30 éves kanok mellett? :D

Figyelt kérdés
csak szerintem röhejes ez? :D

2012. aug. 24. 08:05
1 2 3 4
 11/40 A kérdező kommentje:
Miért ne állnának? elmebeteg paramétereim vannak, teljesen máshogy nézek ki mint egy átlagember, a legtöbb csajnak már ez is felkelti a figyelmét, a dumám pedig világbajnok, szinte akárkit el tudok szórakoztatni. néha unom is, mennyire király vagyok a csajoknál. Nagyon egyszerűek (akárcsak mi), a titok annyi hogy meg kell őket hallgatni.
2012. aug. 24. 08:46
 12/40 anonim ***** válasza:

Megnézhet épp azért is, mert fura vagy.

De az is lehet, hogy alkatra-helyességre beleesel abba a rétegbe, ami tetszik nekik, csak te nem tudsz róla.


A jó duma jó pont- ha egyébként is helyes vagy, és vonzó. De a környezetemben azt látom, hogy nem minden.


Pl. a csúnyább, elhízott srác csak annyit ért el vele, hogy ő lett a társaság viccmestere- "imádják" a csajok, szívesen dumálnak vele, de amikor megjön a "jó pasi" hagyják a fenébe. Szóval, amolyan szórakoztató barát-féle.


Ezek pozitívumok amiket felsoroltál, de önmagukban nem mindig elegek.


Mellesleg ha népszerű vagy, akkor nincs okod panaszkodásra. Én viszont kitartok amellett az elképzelés mellett, hogy bizonyára nem lehet olyan rossz a külsőd sem, ha leállnak veled a csajok.

2012. aug. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:

"Nagyon egyszerűek (akárcsak mi), a titok annyi hogy meg kell őket hallgatni."


Ezzel meg vigyázz, nagyon. :) Szintén jó pont, HA tetszel is a csajnak. Persze, önmagában az sem elég, ha csak tetszel neki, külsőleg.


Viszont ha csak a meghallgatós-dolog áll fenn, könnyen a barátszférába kerülhetsz át. Attól, hogy meghallgatod, nem biztos, hogy rád fog gerjedni.


De érted szerintem.

2012. aug. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 A kérdező kommentje:

Nem vagyok olyan jóképű, de pont ez az, hogy ezt tudom kompenzálni a jellemmel. a csúnya elhízott srácoknak általában semmi esélye sajnos.


egyébként a viccről annyit, hogy az az első lépcsőfok egy bugyiba hogy őszintén megnevettess egy lányt. Azzal akar mindenki együtt lenni akivel jól érzi magát.

2012. aug. 24. 08:55
 15/40 A kérdező kommentje:
A meghallgatás nem hallgatást jelent csak, hanem reagálok is rá természetesen. Szerintem a duma lényege hogy úgy beszélgess egy nővel mintha valamelyik haverod lenne, nem kell puncsolni, néha pedig muszáj perverzkedni hogy nedves legyen a bugyi. ha nedves, akkor pedig azt csinálsz vele AMIT AKARSZ. Mindegy, hány éves, honnan jött, ki lánya, onnantól kezdve a tiéd.
2012. aug. 24. 08:57
 16/40 anonim ***** válasza:

Együttlenni sokféle módon lehet. Attól, mert megnevetteti egy humorista, bizonyára nem akar vele lefeküdni. :)


Picikét félre vagy tájolva. A jóképűség, helyesség relatív. Ha nincs is meg az a helyes "babapofid", ami mostanában annyira menő, attól lehet jó az összkép.


A csajoknak az alkattal együtt fontos, láttam például egy annyira nem helyes arcú, de irgalmatlanul divatos frizurával rendelkező, vékony csőnacis srácot egy fullos csajjal.


A srác egyébként inkább lett volna ronda. Na jó, nem, de totál átlagos lett volna, senki sem mondta volna helyesnek, ha az összkép nem olyan, amilyen.

2012. aug. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
15: Írtam, hogy részben közrejátszik, ha amúgy is bejössz neki külsőleg. Emellett kitartok, mert ezt tapasztaltam.
2012. aug. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:

Másrészt meg, igazából a csajok irányítanak mindent. Ők választanak, legtöbb esetben első ránézésre "tudják", mennyi esélyed van.


Sőt, még ha nedves a bugyija, akkor se csinálhatsz vele, amit akarsz. Egyrészt sokkal jobban tudnak uralkodni magukon e téren. Másrészt a fiúk meg kevésbé.


Ha nedves a csaj bugyija, általában még akkor is megmarad a felállás, hogy ő tesz a fiúval azt, amit akar. :)

2012. aug. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 A kérdező kommentje:
ezzel nem értek egyet. engem nem szoktak irányítani. mivel nem vagyok baszásközpontú. ez ilyen egyszerű. csak azt bírják irányítani akinek arról szól minden. Nem egyszer volt már olyan hogy a kiscsaj felkínálta magát, én pedig közöltem vele hogy semmi esélye. most akkor ki irányított? :D
2012. aug. 24. 09:04
 20/40 anonim ***** válasza:

Én nem azt írtam, hogy feltétlen a b.száson keresztül irányítanak a csajok.

Hanem, hogy ők döntenek, első ránézésre tudják, kb. 90%-ban, mi, hogyan, mennyire lehet az adott fiúval.


És attól, hogy ezt nem közlik, emellett ki is tartanak.


A maradék 10%-al tudsz azt kezdeni, amit akarsz. Lehet, hogy nem tud irányítani a csaj, de én fentiek szerint értettem, hogy te sem őt.

Ha nem jössz be neki, nem tudod beledumálni magad az ágyába. Ha beletudod, valószínűleg amúgy sem talált rondának.


Az meg azért elég ritkaság, hogy a csajok jobban ki legyenek éhezve a szexre, akiről írsz, valami kivétel lehetett.

2012. aug. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!