Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy van az hogy pl egy 18...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy van az hogy pl egy 18 éves pasi szinte minden idősebb nőnek kisfiú, fordítva azonban semmi gond, minden kiscsaj tök érett meg minden, és sorban feszítenek a 30 éves kanok mellett? :D

Figyelt kérdés
csak szerintem röhejes ez? :D

2012. aug. 24. 08:05
1 2 3 4
 31/40 A kérdező kommentje:
he? :D
2012. aug. 24. 09:53
 32/40 anonim ***** válasza:

Azt nem én írtam, egy másik 82%-os.

Én készséggel elhiszem, miért ne hinném, hogy szóbaállnak veled a csajok, és nem "tyúkeszűek" ettől!

:D

2012. aug. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
Különben is lehet praktikus oldalad, mert sok lány szintén nem szereti, ha reggel még ott van a fiú és "együtt ébrednek". Ha te lelépsz a dolog után, akkor nem kell elküldeni és a csaj nem kerül kényelmetlen helyzetbe emiatt.
2012. aug. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 A kérdező kommentje:

ja, közben leesett hogy erről lehet szó :D


Amúgy mostanság tényleg jobban szeretek inkább csak barátkozni lányokkal..egyetlen gond van : viszonylag nehéz velük..általában az összes azt hiszi hogy meg akarom őket dugni..pedig tényleg nem. és nem csak duma.

2012. aug. 24. 09:56
 35/40 anonim ***** válasza:

Sosem értettem, egyesek miért nem tudnak örülni annak, hogy minden srác meg akarja dugni őket.

Egyrészt, úgyis csak azzal lesz szex, akivel akarják.

Másrészt épp így tudnak válogatni.

Harmadrészt nem nekik kell mászkálni, futkározni a fiúk után.


A legjobb pedig szerintem egy olyan "barát" lehet, aki azt is elfogadja, hogy barát, de alkalmanként dugásra is "jó", ez egy csajnak elég kényelmes helyzet.

Semmi kötelezettség, van egy baráti kapcsolat, emellett van szex is, mikor akarja.


Persze, sokan elég fonákul gondolkoznak ebben.

2012. aug. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 A kérdező kommentje:
ilyen lány barát nekem is kéne, bevallom férfiasan. kényelmes lenne és élvezetes. a felesleges idegeskedések nélkül :D
2012. aug. 24. 09:59
 37/40 anonim ***** válasza:

Akkor keress egy magadhoz hasonlót, és mindenki jól jár.

:D

2012. aug. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 A kérdező kommentje:
Nehéz ilyet találni. Sok csaj szereti túlmisztifikálni a szexet. De ha te ilyen vagy, akkor írhatsz egy privit :D
2012. aug. 24. 10:05
 39/40 anonim ***** válasza:

Majd feljegyezlek a listámra a többi jelentkező közé.

:D

Ha már úgyis csajnak hiszel, nem hagytam ki ezt a poént!

2012. aug. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 Petra199 válasza:
Látom jó a dumád: "HE" erre ugranak a lányok? Mert amiket írsz ,elég nagy képűnek tűnsz és butának is. Szerinted te a "fullos" nőknek pont te fogsz kelleni? Mert nem csak a férfiak szeretik az okos nőt,de a nők is szeretik az okos férfiakat! Hát ezen gondolkozz el!
2012. aug. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!