Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy van az hogy pl egy 18...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy van az hogy pl egy 18 éves pasi szinte minden idősebb nőnek kisfiú, fordítva azonban semmi gond, minden kiscsaj tök érett meg minden, és sorban feszítenek a 30 éves kanok mellett? :D

Figyelt kérdés
csak szerintem röhejes ez? :D

2012. aug. 24. 08:05
1 2 3 4
 21/40 A kérdező kommentje:

"Az meg azért elég ritkaság, hogy a csajok jobban ki legyenek éhezve a szexre, akiről írsz, valami kivétel lehetett."


éppen annyira vannak kiéhezve rá mint mi.


egyébként meg nagyon egyszerű, olyannal kell kezdeni akiről látod hogy valószínűleg érdekled. nem olyan nehéz ez. mosolyogni kell, ha visszamosolyog, az már egy jó indulás. ha nem, akkor nem is dumálok vele. ez ilyen egyszerű. csak a balf*szok még mosolyogni se tudnak. aki semmi energiát nem ad bele, miért is várna bármit is?

2012. aug. 24. 09:10
 22/40 anonim ***** válasza:
Akkor nagyjából mégis egyről beszélünk szerintem. :)
2012. aug. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:

Különben nem azt írtam, hogy a csajok kevésbé szeretnék a szexet.

Sőt, kiéhezve is lehetnek rá.

De átlagban több az olyan fiú, aki "bármit" bevállalna/megtenne, hogy szexhez jusson, mint az ilyen csaj.


Nyilván nem véletlenül, többek között ezért is futnak még mindig a fiúk a csajok után (és ez valószínűleg így is marad).


Kivételek persze lehetnek, örülj, ha te közéjük tartozol. :)

2012. aug. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 A kérdező kommentje:
igen. rólam is ezt gondolja mindenki, hogy minden álmom egy nő mellett ébredni és szagolgatni reggel a büdös száját. hát nincs így. most éppen dumálgatok egy gyönyörű 19 éves lánnyal, talán rányomulok, de igazából lusta vagyok :D fogja fel mindenki hogy nem létszükséglet egy nő. nő nélkül is lehet teljes és boldog életed. itt vagyok rá példaként én. Mindenem megvan.
2012. aug. 24. 09:27
 25/40 anonim ***** válasza:

Persze, a nőnek férfi nélkül, a férfinek nő nélkül is lehet jó, kielégítő, és tök kényelmes. :)


Az én egyik barátnőm mindig azt mondogatja: a legjobb lenne, ha nők és férfiak össze sem költöznének, teljesen külön lennének mindenben. Akár külön városrészben.

Aztán összejárogatnának, lerendeznék a szexet, és mindenki mehet haza.

Mennyivel kényelmesebb élet lehetne!


Van benne igazság.

2012. aug. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 A kérdező kommentje:
lány vagy? :D tök furcsa, szinte biztos voltam benne hogy fiú, a válaszaid alapján.
2012. aug. 24. 09:45
 27/40 anonim ***** válasza:

Nem írtam sem azt, hogy lány vagyok, sem azt, hogy fiú.

Érdekes, hogy először az egyikben vagy biztos, aztán hirtelen a másikban leszel. :)


Egy jótanács: az "ítélkezéssel" mindig csak óvatosan. A valóság elég árnyalt.

2012. aug. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 A kérdező kommentje:
ez nem ítélkezés. sejtés. ne gondolj ebbe bele feltétlenül rossz dolgokat. nincs ebben semmi rossz, csak kíváncsi az ember.ennyi.
2012. aug. 24. 09:49
 29/40 anonim ***** válasza:
Azért tettem idézőjelbe, mert én sem olyan "ítélkezésre" gondoltam. :) Semmi gond.
2012. aug. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:

Te jó ég, veled tényleg szóba áll lány?

Elég tyúkeszűek lehetnek...

2012. aug. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!