Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két embert szeretek?

Figyelt kérdés

Az egyik exbarát, aki után mai napig sóvárgok, pedig 3 éve lett vége az én hibámból. Nagyon sokat.. túl sokat gondolok rá, az emlékétől még mindig sírni tudok.. Sokak szerint már a rögeszmémmé vált. Az 1. szerelmem volt. Se előtte se utána nem éreztem ahhoz az érzéshez foghatót. Vele voltam először és utoljára boldog.

A másik a jelenlegi barát, akivel "hivatalosan" sosem jártunk, mert az első függvényében nem éreztem volna tisztességesnek. Milyen az, ha más után csorgatom a nyálam, közben meg vele vagyok? Nem akartam tőle elvenni a boldogság lehetőségét, se az esélyt, hogy esetleg olyat találjon, aki viszontszereti. Ő mindezek ellenére velem maradt, és bár nem hivatalosan, de egy pár voltunk. Aztán egy hete szépen összebalhéztunk, és azóta megőrjít a hiánya. Gyűlölöm, hogy nincs mellettem, hogy nem ölel meg, hogy nem becézget, hogy nem hozzábújva alszom el. 2 napja bulizik, engem meg b*sz az ideg, hogy esetleg talál magának egy másik lányt.. Elborzaszt a gondolat, hogy örökre vége köztünk. (van, aki szerint a megszokás köt hozzá.) De mikor eljutok arra a pontra, hogy igen, szükségem van rá, akkor eszembe jut az 1. srác, és kész a káosz.

Az egyikőjük vad, a másikuk gyengéd. Az egyikőjük független és szenvedélyes, a másikuk érzékeny és megértő..

Két teljesen különböző karakter. És igazából úgy érzem mindkettőre szükségem lenne. Mert kiegészítik egymást.

Ilyenkor mi a teendő?


2012. aug. 26. 01:32
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Pont lesz*rom, hogy nem reagáltál. Csak gondoltam szólok, hogy állítsd le magad, ugyanis a kérdező megmondta, h amiket írsz, hülyeség.
2012. szept. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Már rég befejezte volna mindenki ha nem nyögtél volna ide semmit,de nem neked be kellett valamit ugatnod mert annyira nagy feltűnési viszketegséged van


Idióta

2012. szept. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

"Nekem meg ez jött le hogy alkalmi kapcsolatban voltak a "nem hivatalos pár" részt olvasván"


Nekem meg más jött le, de igaziból ennek a végére a kérdező tudna pontot tenni, ő tudná rendesen elmondani, hogy mit értett az alatt, hogy nem hivatalosan voltak együtt.


"A szeretetről van szó és ha te külső alapján szeretsz az eléggé szomorú,a pillantásnak meg fogalmam sincs miért van köze a szeretethez "


Nem külső alapján szeretek. Egy pillantás pedig nagyon sokat el tud árulni, sajnálom, ha ezt eddig nem tapasztaltad.


"Ez zavaros.Tehát a párod nem szereted csak szerelmes vagy belé.De ha elmúlik a szerelem akkor semmit sem fogsz érezni iránta még szeretetet sem? "


A szerelem az TÖBB a szimpla szeretetnél. Már leírtam, hogy ha elmúlik, akkor erős szeretet és kötődés marad, de újra fel tud lángolni még néha a szerelem.


"Ezt sem értem.Ahhoz hogy szerelmes legyél nem kéne hogy szeressed az illetőt?Csak egyből ahogy meglátod szerelmes leszel és bumm?Ne tévezd össze ezt a fellángolással,erre mondják hogy szerelem első látásra.Külső alapján nem lehet szerelmes az ember.Tehát ezek szerint a ronda emberekbe nem lehet senki sem szerelmes? "


Jaj, hányszor mondjam még el...? Van olyan, hogy meglátok egy csodálatosan jóképű férfit, de mégsem mozgat meg bennem semmit. Nem puszta külső alapján történik ez, hanem kisugárzás alapján. A kisugárzás pedig az, ahogy a belső kivetül a külsőre.

Ha valaki ezzel megfog, akkor érzem már az erős vonzalmat, de az még nem szerelem, de ebből alakul ki fokozatosan, ahogy megismerem az illetőt. Érthető már?


"Magadból indulsz ki de a többségre nem ez jellemző.Hány olyan van már hogy a csaj már az első napokban lefekszik a barátjával,nem hiszem hogy azért mert annyira szeretné,az már megint más kérdés hogy a külseje miatt nagyon vonzódik hozzá "


Még mindig nem érted. Nem magyarázom el többször.

Amúgy számomra az igaz szerelem olyan, mint amit te fellángolásnak nevezel, csak sokáig tart, nem múlik el csak úgy, és ha csendesedik, akkor sem vész nyoma, nem megy szét a két ember.

Nem az mutatja egy kapcsolat komolyságát, hogy mennyi idő után fekszenek le. Sőt, ha túl sok idő eltelik szexmentesen az elején akkor szerintem ott valami nem kóser.


"Ne próbáld beadni nekem hogy a nők csak akkor szexelnek valakivel ha szeretik is az illetőt(és itt nem a prostikra gondolok) Vannak kivételek,persze de nem olyan világban élünk ahol sok kivétel lenne"


Jó, van jópár r*banc, de a világképed ne rájuk alapozd, ha csak nem velük akarsz kezdeni.


"Nem kell álszenteskedni,bevallhatod nyugodtan te is hogyha valakit megkívánsz,ember vagy mint mindenki más, te csakis akkor vagy hajlandó valakivel szexelni ha szerelmes is vagy belé,ez is oké,de ne mondd azt hogy neked nincsenek férfi ideáljaid akikre beindulsz,ilyen nincs hacsak nem terminátornő vagy :D "


De NEM. Persze vannak pasik, akik nagyon tetszenek, de inkább nézegetni szeretem őket, nem igazán szerepelnek a szexuális fantáziáimban.


"Nana a nőknek is izgató tud lenni egy pucér férfi test,nincs olyan nő aki ne izgulna fel valamelyik férfi testre kivéve ha frigid "


Még mindig nem érted. Persze, vonzó egy jó férfi test, de a legtöbb nőnek ez a felizguláshoz kevés. Elmondtam már, hogy hogyan lehet a legtöbb nőt igazán felizgatni, hogy mi kell ehhez, nem írom le többször. Szakadj el kicsit a férfi voltodtól, és gondolkozz, mert különben sosem fogod érteni.

Nem fordított férfiak vagyunk.


"Akkor enyhén szólva neked magasak az elvárásaid :D "


Nem feltétlenül. Csak egyszerűen más az ízlésem. Ez a fogalom számodra nem létezik?


"az csak egy fellángolás amit a külső miatt érzel mert annyira vonzódsz hozzá "


Még mindig nem igaz.


"Nagyobb az esélye hogy az ember abba lesz szerelmes aki jó lelkű de csúnya mint abba aki veri állandóan de jól néz ki "


Vagy inkább egyik sem, nem csak ez a két variáció van, és nem csak ez a két tényező, hogy a külső és a belső, és kész, ennyi.



Amúgy én is szeretek szót f*sni, szóval folytathatjuk. Csak gondolkozz kérlek, és vedd észre, amit írok, ne a vita kedvéért vitatkozz. Nem szeretnék mindent 1000x leírni szájbarágósan.:D

2012. szept. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
ha én idióta vagyok, meg szánalom, bele sem merek gondolni, h te mi lehetsz.....
2012. szept. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!