Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg inponál az a lányoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg inponál az a lányoknak a cigizik a fiú?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy hülye kérdés. De az osztályomba sok gyerek cigizik. Azért, hogy inponáljanak a csajoknak. Még szerencse, hogy van egy értelmes csapat és hozzájuk áltam akik nem cigiznek. Én 13 éves vagyok. (a többik jó korán elkezték...)
2008. máj. 12. 20:33
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülyeség. Lehet h a hülye kis picsáknak, de am nem ettől fog vki megszeretni, max "menő"-nek tartani, de ez csak az általános iskola. Emiatt ne kezdj el cigizni. Nem jó az.
2008. máj. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Jól teszed, hogy nem cigizel. Ha rászoksz nagyon nehéz leszokni, nekem se megy.
2008. máj. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Amugy ha egy csaj nem cigizik de a srac igen, gondolj csak bele mennyire kellemetlen cigizni a sraccal...
2008. máj. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülyeség!!!!!! Én pl nem tudnám elviselni ha a barátom cigizne, és ezzel még nagyon sokan így vannak!! Úgyhogy csak emiatt tényleg ne szokj rá, mert lehet pár csajnál pont EMIATT fogsz elvágódni! Szerintem semmi jó nincs benne. Te szívesen smárolnál egy olyan csajjal, aki bűzlik a cigitől?
2008. máj. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Ezért nem érdemes rászokni. Sajnos a "menő" csoport sose fog rájönni, hogy te teszed a helyeset. Ha egy lánynak csak a cigizésed miatt tetszenél, az már rég rossz, abból nem lenne hosszú kapcsolat.
2008. máj. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Ne szokj rá! Undorító - nem csak nőtől, pasitól is. Képzeld, mikor ronda sárgák a fogaid, az elég ronda. És nem túl édes a csók sem, ha cigiztél. Arról nem beszélve, mennyire illúzióromboló tud lenni, ha épp rosszkor gyújtasz rá.


Nem beszélve arról, hogy egy lány sem éri meg, hogy megöld magad ilyen szarokkal.

2008. máj. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan, dehogy! Annak, aki nem dohányzik, ez baromira nem jön be. Igaz, én pl. dohányzom, és ezért jobban szeretek olyan pasival kezdeni, aki szintén cigizik, de csak azért, mert így őt nem zavarja majd a rossz szokásom. De egy nem dohányzó embert baromira tud zavarni, ha a partnerének cigiszagú a szája, keze, ruhája, haja, mindene. És 13 évesen pláne nem kell dohányozni, nem hiába írják rá a dobozra, hogy csak felnőtteknek árusítható. Ugyanis egy felnőtt már maga felel az egészségéért, de a tiédért még a szüleid felelnek, és általában a cigizést nem szokták az orrukra kötni a gyerekek. Na meg a zsebpénzt sokkal értelmesebb dolgokra is el lehet költeni, azt se ezért adják.
2008. máj. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha most rászoksz ezért, később nagyon meg fogod bánni. 13 évesen már cigiznek? Ez tök durva. Mi lesz velük 20 év cigi után? Na mindegy. Én nem tudnék olyan pasival kezdeni aki cigizik, és sosem volt. Maradj csak az "értelmes" csapatnál, mert ha nagyobb leszel, nagyon fogsz örülni hogy így döntöttél... Nálam az a "menő" ha valaki nem cigizik csak azért hogy valami csapatnak vagy a környezetének imponáljon. Az a lány akinek ez imponál, az nudli.
2008. máj. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
az én barátom is cigizik és nagyon nem szeretem mert ha smárolunk nagyon rossz :S de ö se tud rola leszokni max egy rágo de ez szerintem nem menöség meg csak pénzkidobás meg gondolom a szüleid se lennének boldogok ha megtudnák szoval ne válaszd a cigit =)
2008. máj. 12. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Én személy szerint utálom. Nincs is rá szükség. Utálnám ha a pasim a cigitől bűzlene állandóan.. a csókolozásról már nem is beszélve.
2008. máj. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!