Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg inponál az a lányoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg inponál az a lányoknak a cigizik a fiú?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy hülye kérdés. De az osztályomba sok gyerek cigizik. Azért, hogy inponáljanak a csajoknak. Még szerencse, hogy van egy értelmes csapat és hozzájuk áltam akik nem cigiznek. Én 13 éves vagyok. (a többik jó korán elkezték...)
2008. máj. 12. 20:33
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Látványra bejön ha egy fiú cigizik, mert tényleg 'menőn' néz ki, akármennyire is dohányzásellenes vagyok amúgy, és sosem járnék cigiző fiúval :) Egyszerűen csak maga a látvány tetszik.
2008. jún. 7. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Először is inponál szó nincs, csak imponál. Egyébként meg normális lánynak nem tetszik egy bagószagú srác. Akinek meg igen, az olyat is érdemel. Ezenkívül a dohányzás rákot impotenciát, és érszűkületet okoz.
2008. jún. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
én nem cigizek, de szeretem a füst illatát, sztem nem büdös! a volt csajom cigizett de nem emiatt szakítottunk.
2008. szept. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!