Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tegyem túl magam az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem túl magam az elmúlt 5 éven? Katasztrófa volt!

Figyelt kérdés

4 évig együtt voltam egy lánnyal,2 évig szerelem volt de utánna jöttek a gondok kettőnk között.2 év az egy rémálom volt,igérgetett nekem fűt fát,nyílván hibás voltam én is dolgokban de ő azt hazudta nekem hogy szeret engem,de csupán csak azért volt velem hogy ne legyen egyedül.Rengeteg energiát belefektettem a kapcsolatban hogy megtartsam őt.Közös célunk volt,vagy is csak azt gondoltam mert ő végig hazudott nekem és hitegetett.Egyszerűen csak unalom űzésre voltam jó neki semmi másra és arra hogy ne legyen egyedül,én nem tudtam kidobni mert szerettem de ő ezzel vissza élt.Voltam akkor barom hogy az utolsó 1 évben nem volt köztünk szex és ennek ellenére is kitartottam mellette mint egy ki.baszott papucs állatka.Igen hülye voltam ne is mondjátok..1 éve szakítottam vele én,mondtam hogy én ezt nem csinálom tovább,már nem szeretem és ha rá gondolok akkor is rosszul vagyok tőle.Igazából az bánt hogy tönkre tette az életemet,elvett tőlem 4 évet a semmiért és hazudott hitegetett engem.Már kilábaltam a a dolgoból és elkezdtem az új életemet,de mindig beugrik az hogy azt az utolsó 2 évet vagy a 4 évet ha egy olyan lánnyal tőltöm akivel lett volna értelme és fejlődtünk volna egymás mellett akkor nem itt tartanék ahol most.Tudom én is hibás voltam mert vele maradtam,de szerettem.

Szóval úgy érzem ezt a 4 évet mintha elopták volna az életembőlmert semmit nem kaptam benn így vissza gondolva,csak adtam adtam és adtam.Tudom adni jó,de néha viszonzás is kell,na itt nem volt jutalom soha..


2012. aug. 27. 22:00
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
Bocsi nem tudom miért 5 évet írtam..4 év.
2012. aug. 27. 22:04
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Ez miatt szerintem hülyeség bánkódni. Bizonyára azért maradtál vele mert akkor azt láttad jónak ennyi. Ezt utólag nem kell boncolgatni meg semmi. Akkor azt láttad hogy azzal a lánnyal érdemes lenned különben el sem kezdtétek volna a dolgot. Ha meg már elkezdted az új életed akkor ne az zavarjon hogy mi volt a múltban. Nem a múltban kell élni hanem a jelenben és a jövőért.
2012. aug. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Igazából nem a kapcsolaton nem tudom túl tenni magam és rajta,hanem azon hogy egy olyan emberre pazaroltam időmet.
2012. aug. 27. 22:08
 4/28 anonim ***** válasza:

jól tetted hogy kiléptél bár hamarabb is tehetted volna nyilván így utólag könnyű gondolkodni mert azért csak reménykedtél hoyg jobb lesz, előfordul ez ne bánkódj vagyis ne sokáig ,van oylan akit éveken keresztül csalnak gondold el ő mit érezhet mikor ezt megtudja. Gondolom azért az élet más területén csak haladtál tovább pl tanulás, munka.

Korodat nem írtad ha fiatal vagy akkor még bőven lesz még miből tanulnod előtted az élet, ha már idősebb akkor is előtted az élet de ideje megfontoltabb lenni és ha vmi komoylabb probléma van akkor arról beszélni kell a másik féllel, ha nincs változás akkor tipli tényleg kár pocsékolni az időt.

2012. aug. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

ma 22:08


Ő nem érdekel engem,hidegen hagy!!Az zavar hogy a fiatalságom legszebb éveit egy hülye lotyóra pazaroltam aki hülyére vett,haverokta,barátokat elmarta mellőlem és még a családommal is össze balhéztam miatta,a karrierem ketté szakadt miatta és rengeteg dolgot feladtam ő miatta a "közös" jövőnk miatt..nem ő zavar hanem az elvett évek!

2012. aug. 27. 22:11
 6/28 anonim ***** válasza:
Előző írta hogy ne a múlton rágódj az már volt...tudod volt...nincsen.
2012. aug. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
De amikor össze jöttél vele akkor jó embernek láttad nem? Emlékezz rá úgy vagy sehogy. Az életben vannak csalódások és rossz emberek. Ha ezeket félre tudod tenni akkor koncentrálhatsz arra hogy keresd a jó társat. De ezen utólag akkor sem kell filózni. És lehet hogy hülye voltál hogy nem hagytad el de ő még inkább hogy kihasznált. :)
2012. aug. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

ma 22:10


Ez az hogy nem ahaldtam,inkább a karrierembe is hátráltatott és mindenben.Ő miatta a felépített dolgok,baráti kör,munka minden úgy ahogy van galyra ment.Csak mentem le a lejtőn....bedőltem a közös jövő dumának és sok mindent feladta miatta az a helyzet,nyílván hibás voltam de megbíztam benne,de a ő a két évet végig hazudta nekem,Úgy tudom nem csalt meg engem és én sem csaltam meg őt.Én nem ő miatta bánkódom hanem az elcseszett évek miatt..

2012. aug. 27. 22:13
 9/28 anonim ***** válasza:
És azzal mit érsz el ha az évekért bánkódsz? Vissza tudod hozni azt az időt? Meg tudod változtatni azt az időt? Nem! Viszont letudod élni azokat az éveket immár tapasztaltabban? Le tudod még élni a hátralevő éveid egy olyan nővel aki majd szeret? Igen! Ezeket még mind meg tudod tenni.
2012. aug. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

ma 22:16


Igen igazad van,cs rossz érzés fog el amikor beugrik,most éppen ilyenem van és most pont beugrott a dolog.Igen nem érek vele semmit ezt én is jól tudom.De azt tudnod kell hogy nekem mindent előlről kellett kezdenem,a család kibékülésével,a karrierem építését,új barátok stb stb..azt az időt ha egy rendes lánnyla tőltöm aki igazán szeret engem akkor már talán családom lehetne és ki tudja már hol lennék.

2012. aug. 27. 22:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!