Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ítélik el a melegeket/le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítélik el a melegeket/leszbikusokat?

Figyelt kérdés

nem tehetnek róla,hogy ilyennek születtek,de mindenki csak bántja őket..most nem azokról van szó,akik vonulgatnak,meg az utcán mutogatják magukat,hanem a "normálisakról"


ti elfogadjátok őket?

kort és nemet is légyszi


2012. aug. 29. 15:05
1 2 3 4 5
 21/49 A kérdező kommentje:
elhitted,h vicces vagy?-.-
2012. aug. 30. 11:20
 22/49 anonim ***** válasza:
100%

Fúú, "ratyi bulis" annyi eszed lehet, mint egy téglának, talán még kevesebb is...

Amúgy meg, minek elítélni őket? Nekem elég sok meleg ismerősöm van és mindegyik okosabb, kulturáltabb és életre valóbb, mint sok hetero. Nem látszik rajtuk, hogy a saját nemükhöz vonzódnak, egy-kettő még nálam is férfiasabb jelenség.


22/F

2012. aug. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim válasza:
95%
Mondhattok akármit én tisztelem őket. És egyáltalán nem tör rám a hányinger hiszen ők is emberek. Egyáltalán miért zavartatjátok magatokat? Akkora baj, hogy ők is képesek a szeretetre( csak más irányba) Mért nem tudtok szemet hunyni e fölött és tovább élni nyugodtan anélkül,hogy csesztetnétek a melegeket? 18/F
2012. aug. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 A kérdező kommentje:
te meg abba törődj bele légszíves,h nem vagyok meleg.nem magam miatt írtam a kérdést..:) és tőled nem kérek több hozzászólást, kösz
2012. aug. 30. 13:40
 25/49 A kérdező kommentje:
ki vagy te b+ hogy itt pofázol? egy sz*réletű kis csicska..lesz*rom mit gondolsz .nemis ismersz:) és ha az LENNÉK? k*rvára nem lenne hozzá közöd.na takarodj szépen
2012. aug. 30. 13:47
 26/49 anonim ***** válasza:
100%
60%-os most őszintén ha egy haverodról kiderülne, hogy meleg másképpen néznél rá és megszakítanád vele a kapcsolatot??
2012. aug. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
0%
Itt megmutatkozott az értelmi szinted. Nem vagyok szar életű, engem többen szeretnek és többen is fognak, mint egy meleget valaha, törődj bele.
2012. aug. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
0%
Olyanokkal barátkozom, akik 100%, hogy nem melegek.
2012. aug. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
100%
Mert szerinted egy meleg nem lehet jófej meg normális?? (hozzáteszem lány vagyok még mielőtt leb*zizol engem is :D)
2012. aug. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
100%
Az rendben van, hogy attól undorodsz, hogy mit csinálnak az ágyban, de annak nem is kell, hogy részese legyél... Nekem tökre szimpatikus volt egy pasi aztán kiderült, hogy meleg (pedig a kimondottan férfias pasikat szeretem) szóval valószínűleg te se mondtad volna meg róla, hogy meleg ezért nem értem, hogy az ilyeneket miért kell elítélni...
2012. aug. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!