Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ítélik el a melegeket/le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítélik el a melegeket/leszbikusokat?

Figyelt kérdés

nem tehetnek róla,hogy ilyennek születtek,de mindenki csak bántja őket..most nem azokról van szó,akik vonulgatnak,meg az utcán mutogatják magukat,hanem a "normálisakról"


ti elfogadjátok őket?

kort és nemet is légyszi


2012. aug. 29. 15:05
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
0%
Lehet azért nem bírom őket, mert én eddig csak olyanokkal találkoztam akik hangoztatják, látszik rajtuk, hogy melegek és ott nyalják-falják egymást mindenki előtt. Ezen már semmi nem fog változtatni.
2012. aug. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 A kérdező kommentje:

grat.2-3at láttál és már az összessel bajod van

am meg ha felidegesítenek jó h megvédem magam..

2012. aug. 30. 14:07
 33/49 anonim ***** válasza:
100%
Igen tuti azért van mert csak ilyeneket látsz, (mellesleg ezekről a magamutogatókról nekem is megvan a véleményem csak én már túljutottam ezen a szterotipizáláson és nem ítélem el élből a melegeket)
2012. aug. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
100%
Jól van, nincs értelme tovább veszekedni. Ha netán találkozok egy normálissal, lehet változik valamennyit a véleményem. Akiket pedig megbántottam, azoktól bocsánatot kérek.
2012. aug. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
97%

Természetellenes... ezt a szót nagyon sokan hangoztatják. De sajnos nem tudják, hogy ez nagyon nagy ostobaság. A természetben is megjelenik a homoszexualitás. Ld.: Ludak, pingvinek, emberszabásúak.

E mellett pedig ott vannak egyes növények akik csak azonos spórákkal képesek szaporodni. Azaz a nőivarú spóra csak nőivarú spórával tud egyesülni, és a hímnél ugyan így van.

Valamint, a törzsfejlődés folyamán előbb alakult ki az azonos nemmel való kapcsolódás. Ld.: Izogámia.

Nos, ezek szerint ha valaki következtetést szeretne ebből levonni, a homoszexualitás ugyan olyan természetes dolog, mint a heteroszexualitás.

A melegek gyűlölete a vallásból fakad. A katolicizmus terjesztette el a Földön. /Köszönet érte, okosok./ A Kereszténység előtt teljesen elfogadott dolog volt. Ld.: az amerikai őslakosoknál 2 lelkűeknek tartották őket és sámánoknak és különféle vezetőknek nevezték ki őket. Valamint az ősi európai kultúrák sem tartották elítélendőnek, például Róma és Hellasz.

2012. aug. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
100%

Kulturális vita, kár, hogy nem kulturáltan.

Az előttem szóló már kifejtette, hogy ez bizony természetes, így ezt hanyagolom.

A heteroszexuálisoknak és néhány homoszexuálisnak sem tetszenek a magamutogató, feltűnő melegek. De ! rengeteg ilyen hetero is van.

Mielőtt természetes ellenesnek, undorítónak, elfogadhatatlannak kiálltjuk ki őket, mi lenne ha megtudnánk kikről is beszélünk? -Minek? Amit utálok nem akarok megismerni- elv az egyik legbosszantóbb viselkedés forma. Én nem vagyok vallásos, mégis ismerem a különböző vallásokat -hozzáteszem, gyakran többet is tudok róluk, mint maguk a gyakorlójuk.


Nézzük csak. Természetes mikor egy hetero férfi análisan elégit ki egy nőt? -Nem erre a célra fejlődött ki, tehát nem. Még hosszasan sorolhatnám az ez alapján vélt természetellenes viselkedés formának, de se időm, se kedvem, se energiám nincs rá. /munkából jőve már fáradt vagyok az ilyesmikre/


Melegfelvonulás? Olyan előítéleteket kapnak a melegek, hogy itt is olyan kérdések merülnek fel, hogy egy csoportban megnevezett ember társaidat miért gyűlölőd, miért megbotránkoztató a mai világban, hogy két nő/férfi kézen fogva jár, esetleg egy-két csók elcsattan.

A felvonulás lényege az egyenlő jogok kiharcolása, miért? -Kérdezd meg magadtól, hogy ha nem házasodhatnál össze a pároddal akkor az zavarna-e téged, ha amúgy igenis akarnál.

-Ha gyereket szeretnél, s készen is állsz rá, de nem kaphatsz -az tetszene-e? /nem szeretem a "kaphatsz" vagy ezt kifejező szavakat használni egy élőlényre, de ez a megszokott/

Rockerek, punkok, katolikusok, protestánsak, melegek, leszbikusok -Sok embernek van baja sok másikkal, ez már szinte beivódott a génállományunkba, de ha néha gondolkoznánk is, beleképzelnénk magunka mások helyzetébe -talán, de csak talán, változna is valami. /És nem másokra hagynánk a problémáink megoldását.

2012. aug. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó kettő: Igazatok van! :)

De kíváncsi vagyok ki pontozta le a bioszos emberke hozzászólását. :D Akinek esetleg túl magas a biológia, vagy a logika? :D

2012. aug. 31. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim válasza:
100%
úristen.... pl. legelső kommentáló... mert mért csak az lenne a normális hogy férfi-nő???????! kit érdekel, hogy miből van több, meg hogy "lenne normális" ba.meg.. akkor járjá fiúval. senki nem mondta, hogy te legyél biszex vagy leszbikus..... mért ne lehetne normális egy azonos nemű kapcsolat? képzeld vannak leszbikus ismerőseim, 2 éve együtt vannak.. nagyon szeretik egymást... és nem divatleszbik, meg nem mutogatják magukat és nekik is teljesen normális a kapcsolatuk.. mint 2 heteronak pont úgy... sok ember azt se tudja mivan.. am meg ha heteró lennék nem olvasgatnék leszbi, biszex vagy akármilyen kérdéseket, dolgokat... erről ennyit. csak azért jöttök ide hogy leszóljátok őket? szerintem egyik se megy oda és a szátokba csókolóznak meg hasonlók. akkor megérteném hogy zavar... amúgy meg így születettek az ilyenek ennyire nehéz megérteni hogy nem tehetnek róla és nem tudnak micsinálni.. és sok ilyen ember miatt aki azt se tudfja miről van szó csak ítélkezik még ők érzik rosszul magukat és ezért nem merik sokszor kinyilvánítani az érzéseiket. ha annyira zavarnak valakit akkor kerülje el őket, ne nézze, ne olvasson róluk ennyire r.hadt egyszerű!
2012. aug. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
83%
mindenkinek jár a boldogság..azok a heterok,akik undorítónak és természetellenesnek tartják a leszbiket/melegeket gondoljanak már bele,nektek jó lenne ha csak az elvárás miatt kéne az ellenkező nemet szeretned? miért kell elvárni valamit a homoszexuálisoktól,csak h nektek jobb legyen,semmit nem ártottak,azon kívül h így mertek születni..
2012. aug. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
11%
te belegondoltad ha világon egy csomo ember él és minden ki a saját nemébe szeretne bele,AKKOR IKIHALLNA A VILÁG persze nincs bajoma melgekkel ellis fogadom ökket:),de a leszbikusokat kinem álhatom,két csaj hát az mijen dolog b*ze?
2012. szept. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!