Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak hogyan szerelmesek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak hogyan szerelmesek?

Figyelt kérdés
Úgy vettem észre, hogy a pasik meglátnak egy lányt, aki bejön nekik külsőre és már "szerelmesek"... még ha egyetlen egy szót se váltottak. Hogy lehet ismeretség nélkül belezúgni valakibe? Vagy ez nem is szerelem?
2012. aug. 29. 22:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs:) A könyv szerint a leszbikus kapcsolatokban a nők ugyanazt várják el egymástól, mint azok a nők, akik férfiakkal vannak együtt. Tehát ebből a szempontból tök jó, mert ugye "érzékeny" férfira vágyunk, aki a "lelkünkbe lát", és ezt egy leszbikus kapcsolatban mindkét fél megkapja.

A homokos férfiakkal szerintem ugyan ez van. "Szerencsés" felállás, hiszen az igazi jóbarátodat kívánod:D Kicsit betegesen hangzik (mert az is), de azért belegondolva elég király kapcsolat:D

2012. aug. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Hát, elég hülye könyv lehet. Ki az író? Férfi vagy nő?
2012. aug. 31. 19:08
 13/15 anonim ***** válasza:
Egy pár:) Szóval egy férfi és egy nő. Statisztikákkal, meg kísérletekkel támasztják alá az egészet, tehát a leszbikus párok pl ritkábban csalják meg egymást, meg hasonlók.
2012. aug. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Nah, utánanéztem... Allan Pease...

Gondolhattam volna, hogy ilyen zagyvaságot csak ő írhat. A Testbeszéd című könyve jó... ehhez a témához ért. Csak nem tudom, hogy honnan vette a bátorságot, hogy elemezgesse a nők és a férfiak kapcsolatát. Egyáltalán nem is ez a szakterülete...

2012. aug. 31. 19:20
 15/15 A kérdező kommentje:
Bevallom, hogy ezt a könyvet még nem olvastam tőle, de statisztikákra építeni egy elméletet eléggé balgaság.
2012. aug. 31. 19:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!