Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért bántja mindig mindenki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bántja mindig mindenki a plázacicákat!?

Figyelt kérdés
Mindenhol azt olvasom, hogy õk csak kihasználnak mindenkit meg csak a szexre jók.. Ez nem így van, meg kell õket ismerni!
2012. aug. 30. 02:34
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, akinek a fő problémája az, hogy épp milyen műkörmöt rakasson magának és hol vegye meg a legújabb gönceit, azzal nem tudok mit kezdeni. Többször rákényszerültem, hogy ilyen lányokkal beszélgessek, de nehéz közös témát találni, arról nem is beszélve, hogy rettentő felszínesek, és sokuknál ez egy felvett stílus, hozzátartozik az affektálás, nyávogva beszélés, a tipikus kéztartások, flegma arckifejezés, plusz éretlenek. Aki kritizálja őket az persze féltékeny, azt el sem lehet képzelni, hogy valaki nem szeretne olyan lenni, ráadásul nem is vágynék olyan férfira, akinek ez jön be, mivel valószínűleg vele sem egyezne ezek után a világnézetünk. Ezek a tulajdonságok tesznek plázacicává valakit, szerintem.
2012. aug. 30. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Számomra nem az a plázacica, aki 'úgy' öltözködik, hanem az akinek ha kinyílik a szája, rájövök, hogy az IQ-ja egy növényével egyenlő.
2012. aug. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ez a többi lányra is igaz, nemcsak a plázacicákra. Utóbbiak viszont még sötétek is, mint az éjszaka.
2012. aug. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Ezen kár felháborodni, mindenkiről azt fogják gondolni első látásra, amit hirdet magáról a külseje. És ez legtöbbször nagyjából reális képet is ad.

Most gondolj bele, ha meglátsz egy lányt, aki visszafogottan öltözik, szégyenlősen jár-kel, lesütött szemmel sétál...stb, arról tudni fogod, hogy tuti nem ő a tipikus társaság közepe, folyton bulizó lány, és így is van általában.

Ezzel szemben meglátsz egy nőt, aki csak mini cuccokat visel, erős sminket, műkörmöt, flegmán néz mindenkire, meg úgy általánosságban látszik rajta, hogy annyit foglalkozik a külsejével, hogy ez egy egyetem vagy munkahely mellett nem férne bele neki, akkor sejtheted, hogy egy valószínűleg felszínes nővel találkoztál éppen.

Persze ezek igen nagy általánosítások és nyilván vannak kivételek, de bárhogy is van, én ismerek sok olyan lányt, aki gyönyörű, jó alakja van, ezt meri is hangsúlyozni, nagyon csinosan öltözik...stb, de soha senki nem mondaná rá, hogy plázacica, akkor se ha éppen a legkivágottabb ruháit hordja, mert ennek ellenére is teljesen mást sugároz magáról. És hatalmas különbség van egy ilyen lány, meg egy plázacica közt.

2012. aug. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
69%

talán azért mert a többségük Kurv@k

akik Apuci pénzét szórják ?

2012. aug. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Meg lehet ismerni őket pàr perc alatt.Azért bàntja mindenki mert megérdemlik.
2012. szept. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!