Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak ki akar használni, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak ki akar használni, vagy lehet belőle több is?

Figyelt kérdés
Pénteken voltam egy grillezős partin, rajtam kívül még volt 1 csaj, meg 7 fiú. (én lány vagyok). Ez egy ilyen nyári összeállt társaság, a szünetben sokat lógtunk együtt, és tartottunk egy nyárzárót. Volt ott egy srác, már nem is tudom mióta teljesen bele vagyok zúgva. Egész nyáron csinált olyanokat, hogy megfogta a kezem, meg mondta, hogy szép a szemem, meg foglalkozott velem. Persze ezektől én teljesen elolvadtam. Pénteken egy ágyban aludtam vele, és hát... hmmm. Megkaptam tőle életem első csókját, aminek nagyon örültem, ás utána hát, elkezdett csókolgatni mindenhol, a nyakamon, a hasamon, amit én viszonoztam is, még sosem voltam senkivel, de azért felbátorodtam. El sem tudtam hinni, hogy ez megtörténik, mert nem vagyok az a tipikus dögös csaj. Na most ez az egész dolog legalább 2 órán keresztül tartott, de aztán végül elaludtunk. Azóta egyszerűen nem tudok aludni, enni meg ilyenek, már 4 kilót lefogytam :/ Azóta nem találkoztunk, de küldött nekem SMS-t, hogy "akkor ez titok, legyen barátság extrákkal" Na azóta aztán végképp nem tudok aludni, mert most ezt mégis hogy gondolja?! Én nagyon vágyom rá, de szeretném, ha komolyabban venné. Van rá esély?
2012. szept. 3. 19:39
 1/5 anonim ***** válasza:
a barátság extrákkal szerintem te is tudod mit jelent, k*rópajti kell neki. szerintem nincs sok esélyed.
2012. szept. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát gondoltam, de ha elmondom neki, hogy ez nekem több?
2012. szept. 3. 19:44
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha egesz nyaron foglalkozott veled talan van ra esely. En visszairtam volna egy sms-t neki, hogy "Johetnenek az extrak, de sajnos nem barati alapon, nekem annyi nem eleg"

Ket eshetoseg van: vagy tenyleg csak ki akar hasznalni, a masik lehetoseg meg az, hogy akar valamit toled, de talan azt gondolja, hogy amiatt nem keresed ot, mert te csak baratsagot akarsz.

2012. szept. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha komolyan gondolná már megkúrt volna meg zaklatna naphosszat.
2012. szept. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Az írásod alapján nem lehettek többek, mint 15 esetleg 16 évesek. :) Szerintem még várj még az extrákkal...

A srác is gondolom elég fiatal, lehet, hogy csak fel akart vágni ezzel a dumával. (minden fiú dugni akar 13-tól 80-ig :D)Én a helyedben megmondanám neki, hogy nagyon tetszik, de te nem így gondolod. (Nem vallanám be neki, hogy szeretem)És mivel egész nyáron veled foglalkozott, így majd kiderül, tetszel e neki annyira, hogy komolyabban vegye.

2012. szept. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!