Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi baj azzal, hogy én nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi baj azzal, hogy én nem nézem le, nem tartom kesesebbnek a melegeket?

Figyelt kérdés
Mi baj azzal, hogy én nem nézem le,nem tartom kesesebbnek a melegeket? Fiú vagyok és rohadtul nem érdekel, hogy talán belövök nekik.2 osztálytársam is meleg 9. osztályba. Aranyosnak tartom őket.16/f ez szerintem nem ciki. De kiváncsi lennék a vélemémyetekre!
2012. szept. 3. 22:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Több ilyen heteró fiú kéne, mint te kérdező! Semmi baj nincsen, hogy nem nézed le őket, de a többi heteró fiúnál elvárás, úgy mint hogy tudjon focizni.
2012. szept. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
49%

Nembaj

de csak nekem tűnt fel ez a 'aranyosak'? h tartod őket aranyosnak, tetszenek?

2012. szept. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Hát szerintem is több kéne belőlem! Hát nem tetszenek csak úgy tekintek rájuk,mint mondjuk te a haverodra. Tehát nem bir izgatni, hogy meleg. Ennyi!
2012. szept. 7. 17:08
 14/16 A kérdező kommentje:
Na meg, hogy sokan csesztetik a suliba őket és mondig kiállok mellettük, mert rohadtul nem tehetnek róla. És még annyi, hogy a haverjaim mindig mondják nekem, hogy mi bánatosért barátkozom velük.?! Hát ez engem hidegen hagy, mert ez az én saját dolgom,hogy kivel barátkozom. Szerintem!
2012. szept. 7. 17:17
 15/16 anonim ***** válasza:
A heteró pasik többsége még elfogadó is lenne, mint te, csak a homofóbok, akkor rájuk is rásütik, hogy melegek. Talán ezért ilyenek, de én nagyon örülök hogy te nem ilyen van, vagy ha téged is ezzel baszt@tnak hogy meleg vagy nem veszed fel.
2012. szept. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszi!. :D mondogatják, de leszarom a véleményüket!
2012. szept. 7. 21:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!